Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hpv-m van (condiloma a...

Ha hpv-m van (condiloma a tünet) akkor lefeküdhetek a barátommal?

Figyelt kérdés
ugyértem kezelnem kellett 4 hétig mostmár javul és kezelés végére ha eltünne akkor lefeküdhetek vele anélkül hogy megfertőzném?(tegyük fel, hogy nem tőle kaptam el és neki nincs) fél évig szednem kell imunerősitőt vagy utána leszek olyan hogy nem fertőzők?:D vagy mindig fertőzni fogok életem végéig?
2011. márc. 29. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést az orvosnak kellene feltenned,itt én mindenhol azt olvasom hogy fertözö. :(
2011. márc. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hpv-t minden nő elkapja, aki lefekszik óvszer nélkül férfival,ugyan is a férfiak hordozzák azt a típusát, amitől rossz esetben kialakulhat a méhnyakrák.De nem kell betojni, nem lesz semmi baj, ez régen is így volt, csak most lett rá védőoltás is.
2011. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem feküdtem le gumi nélkül férfival, sose értek hozzám mégis elkaptam:]
2011. márc. 30. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

öhh :O

elkaptad pedig nem feküdtél le senkivel se gumi nélkül??

akkor nemlehet hogy kiszakadt az óvszer???

egyébként szerintem is inkább egy orvost kérdezz meg

2011. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már nem aktuális:D és nem szakadt ki a gumi
2011. jún. 13. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!