Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell telefonon időponto...

Hogyan kell telefonon időpontot kérni?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés, de tényleg nem tudom. Nőgyógyászhoz mennék. Felhívom, mit kell mondani?

Illetve ott 4 doki rendel, ez nem fizetős hanem ez a körzeti vagy mi, attól még kiválaszthatom kihez szeretnék menni? Csak egyikük nő, máshoz nem mernék semmiképp.


2011. márc. 30. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Felhívod,megkérdezed hogy mikor rendel a nő és kérsz időpontot. Ennyi! Nincs ebbe semmi bonyolult dolog.
2011. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- Válaszd ki,hogy melyik dokihoz akarsz menni.Vagy ha voltál már ott,és van nőgyógyászod akkor az ő nevét mond

majd

- Felhívod az egészségházat ahol majd egy ügyintéző fogja felvenni

-Köszönsz,és bemutatkozol.Megmondod,hogy a nőgyógyászatra kérsz időpontot ehhez az orvoshoz.

-Van ügyintéző aki megkérdezi hogy van-e már kartonod a nőgyógyásznál.Akkor erre is válaszolsz. Egyeztetitek az időpontot és ennyi.Nagyjából így zajlik.

"Jó reggelt.A nevem Kiss Kata.Nőgyógyászatra szeretnék időpontot kérni Dr. Turka Zoltánnál.

Igen van kartonom..(Nem nincs kartonom,még nem voltam ott)

Igen a délelőtt jó lesz( a délután jó lesz) Köszönöm.Viszont hallásra."

2011. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A TAJ-számodat is készítsd elő, azt is fogják kérni az időponthoz.
2011. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, próbáltam is hívni, azt mondja kapcsolja és perceket várok, de semmi, csak a pénzem fogy, de az nagyon. Mindenhol így megy ez?
2011. márc. 31. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,mindig így megy...Jó pár percig nyugodtan hallgasd a zenét amit a várakozásra bekapcsolnak..Volt,hogy 10 percig vártam :)
2011. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!