Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlságosan kitárulok szex...

Devill88 kérdése:

Túlságosan kitárulok szex közben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szex közben túlságosan kitágulok, annyira hogy az már nekem se és a páromnak se jó. De ha vízben csináljuk akkor viszont semmi ilyen gond nincs. Olvastam erről az intim tornáról, ami segítene ezen és gyakorlom de nekem valahogy nem működik. Nem tudom, hogy mitévő legyek? Más megoldást nem tud erre valaki??

L22


2011. márc. 31. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért vannak olyan pozitúrák /összezárt combbal/, ahol ez javítható.
2011. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta gyakorlod az intim tornát? Mert annak sincs eredménye egyik hétről a másikra. Naponta kell csinálni, és néhány hónap után már érzed a különbséget.
2011. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Ha még nem szültél, pontosan annyira tágulsz, amennyire kell. Lehet, hogy túl nedves vagy. (Vagy túl kicsi...)
2011. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én párom kifejezetten imádja ha nagyon kitágulok:)
2011. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A párom méreteivel nincsen gond.

Az intimtornát egy hónapja már biztos, hogy gyakorlom, de úgy érzem mintha nem működne.....

Azért nem jó, hogy túlságosan kitágulok mert ő sem érez engem annyira és én sem őt és így eléggé nehézkes neki elmenni én meg folyamatosan azon görcsölök hogy jó legyen neki. Tudom, hogy ez nem jó de nem igazán tudok lazítani.

2011. ápr. 1. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig a megfelelő ellazulás nagyon fontos. Próbálj ne arra koncentrálni, hogy mindenáron orgazmusod legyen. Csak rá, meg magadra figyelj, ne az aktusra. És hosszabb előjáték legyen.
2011. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de lenne mégegy kérdésem. Kb 3 hónapja megsérült a hüvelyfalam és a nőgyógyászom lekezelte, ami eléggé fájt. Lehet köze ehhez a problémához??
2011. ápr. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!