Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a háztartásban megtalál...

Milyen a háztartásban megtalálható menstruációs vérzéscsillapítókat ismertek?

Figyelt kérdés
a 3.napomban járok, de iszonyat mennyiségű vér kezdett távozni belőlem, viszont mennem kéne ide-oda, de kb. fél óránként, óránként megtelik a tamponom. Nem tudtok valamit ajánlani, ami a háztartásban megtalálható és csillapítaná a vérzésem?
2011. ápr. 1. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a fahéj jó erre, egyél valami jó fahéjas finomságot, de az is megteszi, ha iszol egy pohár meleg tejbe keversz egy kávéskanál őrölt fahéj, és persze egy kis cukrot.És még fincsi is!Ha pedig nem csillapodik orvoshoz kell menni.
2011. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocs a sok hibákért, kissé elvont vagyok most.Szóval, egy pohár meleg, fahájas tej segíthet :)
2011. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz, már melegszik is a tej!
2011. ápr. 1. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem, segíteni fog.Közben eszembe jutott, hogy én régebben Rutascorbint szedtem ilyen napokon, mert valaki mondta , hogy az is jó rá, amúgy is recept nélkül kapható.Bár az elsősorban érerősítő, nem kifejezetten vérzéscsillapító, de azzal is próbálkozhatsz.
2011. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben ajánlották a kalcium+magnézium pezsgőtablettát egy pohár vízben feloldva, és sikeres volt! a hasgörcsök is elmúltak és a vérzés is csillapodott!
2011. ápr. 1. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél be betétet
2014. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!