Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egy háztartásban élő nők...

Az egy háztartásban élő nők egyszerre menstruálnak?

Figyelt kérdés

Valahol már hallottam erről,megkérdeztem másokat és sokan megerősítették h ez náluk így van. Meg ami azt illeti nálunk is. Igaz anyu menzesze eltérő de a nővéremmel egy napos különbséggel szoktunk menstruálni.


L/15


2011. aug. 4. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem! Soha sem menstruáltam még egyszerre az anyámmal.
2011. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Vmikor tényleg összehangolódik. Bnőm kollégista volt, most meg két csajjal lakik együtt, és mondta hogy egy idő után mindig beállt mindenkinek ugyanakkorra.
2011. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt olyan, hogy az egyik munkatársammal egy napon jött meg, a másik pedig következő nap kezdett menstruálni, a barátnőimmel is volt ilyen, hogy egy napon menstruáltunk!!!
2011. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is kollégista vagyok és sokszor van, hogy 2-3 lánynak 1-2 nap eltéréssel jön meg.
2011. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
én azt olvastam, hogy ha nők tartósan élnek együtt, akkor elkezd közelíteni egymáshoz a menstruáció időpontja, és ezt állítólag egy orr számára nem érezhető szag okozza, ami az agyban hat.
2011. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
én még nem tapasztaltam ilyet
2011. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
az mind semmi :-D nekem amikor elkezdett tüzelni a kutyám, másnap megjött xD pedig még lett volna két hetem xD
2011. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, hogy a barátnőimmel egy idő után mindig egyszerre vagy pár nap eltéréssel menstruáltunk. :)


Utolsó: az tényleg fura , érdekes. :DD

2011. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyen esetekben a véletlenre gyanakodnék, vagy arra, hogy a delikvenseknek netán ugyanazon anyagokat sikerült egy időben - teszem azt - étkezés útján a szervezetükbe juttatniuk (koleszon és egy háztartáson belül könnyen elképzelhető), olyanokat, amelyek kihatással vannak a ciklus bekövetkeztére, de a beszippantható hormon sem rossz ötlet, bár ha létezik, kérdéses, mitől függ, ki igazodik kihez. Mondjuk én ilyet sosem tapasztaltam magammal és a szűkös baráti körömmel kapcsolatban, a házon belül meg nem is lett volna rá lehetőségem (anyám egy beavatkozás miatt mióta élek, nem menstruál, testvéreim pedig nincsenek).
2013. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!