Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami gyógyszer, aminek...

Van valami gyógyszer, aminek a segítségével "kihullhat" a szőröm? (SOKKAL TÖBB LENN)

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük ott, hogy nem általános szőrről van szó...Mióta megjött(11éves voltam)azóta kimardások voltak, akár egy évig se jött meg...

ELmentünk nőgyógyászhoz,rögtön nézte a pajzsmirigyem,vérvételek, ultrahangok jöttek...

Túlzott férfi hormonjaim vannak, ezért is van szőr az államon, hasmon,karomon, alkaromon,fenekemen...

Kaptam rá gyógyszert:Bromocriptin-Richter

ezel azonnal megjött, de csak 3hónapig...mostmár ezse használ.

Anyu visszament, és most kapni fogok egy gyógyszert(ahogy megtudom mi a neve, elmondom)azt kell szednem 5 napig, és még vizsgálatok stbstb....

DE NEM EZ A LÉNYEG!

Ugye ezeka gyógyszerek inkább csak arra kellenek, hogy megjöjjön...

Nekem olyasmi gyógyszerre lenne szükgésem, aminek pont arra van célja, hogy kihulljon a szőröm!(de talán csak akkor kéne, amikor rendbeált a menszezem...)

Valaki szedett ilyet egyáltalán?Tud ilyet feliratni a nőgyógyászom?Egyáltalán van ilyen gyógyszer?:S Vagy aza hormongyógyszer fog segíteni, amit felír az orvos(Őszintén szolva, ettől Bromoizétől nem sok javulást láttam...Talán még meg is híztam...Sőt, az utóbbi 2hónapban 10kilót hiztam, amiből már kettőt leadtam...)

Ha valaki valamit nem ért, csak kérdezzen, iazából én nem értem az egészet, csak rettentő bajaim vannak magammal...


2011. ápr. 1. 17:17
 1/10 A kérdező kommentje:
jjjja, 15/L
2011. ápr. 1. 17:17
 2/10 anonim válasza:
Szerintem ne szedj a szőr ellen semmiféle gyógyszert,hisz a hajad is kihullhat ... gyantázd le.. vagy epiláld :D
2011. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igaz Oo

csak aza baj...

hogy van, ahol nemtudom epilálni :|

2011. ápr. 1. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ilyen

egyébként egyetértek az elsővel, ha a szőr hullik, hajad se lesz

2011. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kivizsgalas utan kapni fogsz gyogyszereket, s ezek fogjak megallitani a szornovekedest, mivel ez hormon miatt van.

Irnal Nekem priv.ben a betegsegedrol, a tuneteidrol?

2011. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó: persze :)
2011. ápr. 1. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért kaptál Bromokriptint?

Az a magas prolaktinszintet hozza rendbe, semmi köze a tesztoszteronhoz.

2011. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, de hízni nem a Bromokriptintől híztál, az nem homrongyógyszer.


Szerintem menj el endokrinológushoz...

2011. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy kihullik a hajad. Ezt olyan írta, aki nem ért hozzá.

Olyan gyógyszer kell,ami visszaszorítja a tesztoszteront, így csak a TÚLZOTT szőrösödés fog megszűnni. Szőröd ugyanúgy lesz, de csak normális helyeken és normális mennyiségű.

De azt az orvosnak kellene tudnia, hogy mit kell adnia rá.

2011. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Tényleg ENDOKRINOLÓGUSHOZ menj el.
2011. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!