Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 34éves vagyok 4hónapja nincs...

Diabla kérdése:

34éves vagyok 4hónapja nincs menzeszem, sem terhes de beteg sem vagyok . Szerintetek már sosem jön meg ilyen körülmények között is teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 18:29
 1/7 tetris ***** válasza:
Márpedig vagy terhes vagy, vagy pedig beteg.Ha 34 évesen nincs mensid 4 hónapja, annak valami nyomós oka kell legyen. Én a helyedben most azonnal vennék a patikában egy terhességi tesztet.
2011. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm 35 éves,fél évig nem volt menstruációja,de a görcsök minden hónapban megvoltak.Elment orvoshoz(a hülye 6 hónap után először),és kiderült volt menstruációja,csak éppen befele(mondhatni belső vérzése volt).Azonnal megműtötték.Nem azt mondom hogy neked is ez van,de sok más betegség állhat mögötte,ha kizárható a terhesség.
2011. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Orvos mondta,h.nem vagy beteg vagy csak te érzed úgy?

Én 21 évesen majdnem meghaltam!

Szabin volt a Nőgyógyász így csak a körzetre tudtam elmenni,h.nem menstruálok a teszt pedig negatív nem vagyok terhes.Elhajtott a doki,h.semmi bajom!

Másnap otthon wczés közben egy hirtelen görcs jött!Alig tudtam kikúszni az erkélyre kiabálni a szomszédnak!

Hívta az ügyeletet injekciókat kaptam és usgyi a kórház!

2 órás műtétem volt.Másnap a doktornő azt mondta,h.tudja Jolika,h.ha nem került volna kórházba kb 2órán belül meghalt volna!Ugyanis a bal petefészkemen egy öklömnyi ciszta volt amiből szétrepedve a folyadék a hasüregbe folyt!10 napíg voltam kórházban és a gyönyörű 20 centis vágás emlékeztet rá örökké!Menj orvoshoz még ma!!!! Jobbulást kívánok!! :)

2011. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs menzeszed, és biztosan nem áll fenn a terhesség lehetősége, akkor hormonális eltérések, esetleg petefészek ciszták állhatnak a háttérben.Nekem 8 hónapig nem volt, csak gyógyszerekkel lehetett meghozni, míg végül csináltak egy hüvelyi ultrahangot és kiderült, hogy tele vannak a petefészkeim cisztákkal,mivel peteérésem volt minden hónapban, csak a tüszőrepedés nem következett be, így az érett tüszők cisztaként visszamaradtak (ha Nálad is ez a helyzet, akkor IGEN, TEHERBE ESHETSZ menzesz nélkül is, mert peteérés van!) A ciszták többfélék lehetnek, és ennek megfelelően a kialakulásuk oka is más és más, nekem anyagcsere rendellenesség okozta, ún. inzulinrezisztenciám van (túl magas az inzulinszint a véremben), ami a petefészek hormontermelését teljesen felborította. Amióta Metformint szedek az inzulinrezisztenciára, azóta van menstruációm.


Az első válaszadó szerintem az endometriózisról beszélt, amikor a méh nyálkahártyája a hasüreg felé burjánzik, ez pedig okozhat rendellenes vérzést, vérzéskimaradást és egyéb alhasi panaszokat. Előbb-utóbb általában műtéti beavatkozás válik szükségessé.


De egy a lényeg: menj el nőgyógyászhoz,biztosat csak orvos tud mondani!! És ne hagyd magad, erőltesd a vizsgálatokat, mert sajnos hajlamosak "legyinteni egyet" az ilyen panaszok fölött, és mindenféle hormonokkal bombázni a kivizsgálás helyett.


26

2011. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Mit ne mondjak most jól berezeltem havi szinten járom a dokikat de nem mondanak semmit kivizsgálnak és kész én meg csak fizetek a semmiért,már fogalmam sincs kihez forduljak
2011. ápr. 7. 13:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz volt számomra a leghasznosabb csak rossz helyre kattintottam !!
2011. ápr. 7. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz de az én életemet a Pallér Anna mentette meg!A Rókus kórházban praktizál az óta is úgy tudom!

Nagyon jó orvos a Versényi Tíbor is ő a Péterfiben dolgozott most nem tudom ott van-e még de a neten biztosan megtalálod.ránéztem a neten és bemásoltam az elérhetőségét : Dr. Versényi Tibor szülész-nőgyógyász,akupunktőr, bioenergetikus szakorvos


Bp. XI. Edömér u.6. III. em. 2.


(A XI. ker.Kosztolányi Dezső térnél, a Parkszinpad melleti utca)Tel: 06 309 619 359.


Rendelés:


Minden szerdán 15-19 –ig.



Bejelentkezés: 06304 447 782 számon


E-mail: Dr.Versenyi@privatnogyogyasz.com

Ne érts félre ez itt nem a reklám helye de kétszer is nálla szültem mindenki dícséri!Én is!Tudom,h.nem szülni készülsz de hidd el jó orvos!A neten ott van a fényképe is nézd meg!Mielöbbi gyógyulást kívánok és ha nem nagy gond szeretném majd megtudni mik a fejlemények! :)

2011. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!