Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Beteg gyermeket nevelők! Ti...

Beteg gyermeket nevelők! Ti kaptok segitséget alapitványoktol vagy valahonnan? (gondolok itt azokra akik nehéz körülmények köze próbálnak megélni )

Figyelt kérdés
sajnos hosszú évek óta kűzdök gyerkőcömért aki nagyon beteg,de egyre nehezebb.nagyon kevés ez az ápolási dij.ti hogy birjátok?
2010. nov. 29. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj nálatok? :S
2010. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
súlyosan értelmi és mozgássérült.
2010. nov. 30. 08:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia



Nem kapunk semmit ua a probléma mint nálatok mindent megpróbálunk, minden nagyon sokba kerül! Bár mi még nagyon az elején járunk, de a házunkat áruljuk és anyósomhoz költöztünk ami felér nekem egy halálos szúrással!

2010. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom másfél éves, én visszamentem dolgozni mellette. a fizetésem mellé kapom a gyest, ameddig tudom csinálom. kipótolom egy kicsit a gyest és azt kapja az ápoló, aki vigyáz rá. Persze tisztába vagyok azzal is, hogy ez sem biztos hogy íg sokáig működhet. A kórházban szoktak ajánlani alapítványt, aki segít ha baj van. Az egyik ismerősöm kért már tőlük műtétre segítséget.Ha van kedved írj privit, hátha tudok segíteni.
2010. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ha egy politikus gyereke lenne beteg és neki kéne ebből a pénzből megélni hogy csinálná.?
2010. nov. 30. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Második válaszolód vagyok. Tudod én sokszor úgy érzem, hogy a mi gyerekeink nem lesznek hasznos résztvevői a társadalomnak, ezért csak annyit foglalkoznak velünk amennyit illik, lehet, hogy korán megkeseredtem, de akkor is így érzem! Gyakorlatilag ki vagyunk iktatva velük együtt:-((
2010. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó. Igen ez egy lehetséges magyarázat. Kérlek ne keseredjetek el, nem is tudom hogyan fogalmazzam meg azt a tiszteletet, elismerést, amivel a beteg gyerekek szüleire tekintek. Én elvesztettem a beteg kisfiamat igen korán, nem gondoztam gyakorlatilag... mindegy, csak sejtem mivel járt volna. azt akartam még mondani, hogy magam részéről úgy gondolom, hogy kötelesek vagyunk megvédeni mindekit aki gyengébb és elesettebb. hiszen, hogy az a civilizációnk alapja. állatira nem segít rajtad, rajtatok tudom. erkölcsi támogatást tudok nyújtani csupán.
2010. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én is elkeseredett vagyok,és valóban sokan vannak akik tisztelnek minket azért amit csinálunk.nekik köszönet.

csak sajnos pénz mindenhez kell főleg ha beteg valaki.és ebből van ilyenkor a legkevesebb.a pénz nem boldogit,de az boldogítana ha látnám hogy mindent meg tudok adni a beteg gyerkőcömnek ami az ápolását segíti.de sajnos nem igy van.pedig itt nem luxus dolgokra gondolok.sajna nekünk ez jutott.....azért fel a fejjel.legalább mi sorstársak itt vagyunk egymásnak

2010. dec. 2. 08:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves Mindenki! Én a 3. válaszoló vagyok. Nagyon sajnálom, hogy ott járunk ahol tulajdonképpen nem kellene. Küzdünk a mindennapokért és próbálunk mosolyogni a gyerekre miközben azon jár a fejünk,hogy vajon miből veszem meg a jövőhétre a spec. tápszert, vagy a kötszert, vagy a mit tudom mit amire persze nem kapsz támogatást, mert nem jár közgyógyra...Annyit tudok még segíteni (már ha ez segítség), hogy én a gyerkőc születése óta járok az önkormányzat az egészségbiztosító nyakára. Szívfacsaróbbnál szívfacsaróbb és panaszosabb leveleket írok. Annyit értem el, hogy egyszer adtak 20.000-et a krízis alapból és negyedévente ad 10-20ezret az önkormányzat.+ egy évben kétszer cukrot, vagy lisztet, tésztát. Ez is több mint a semmi. A kistérségi segítene az utaztatásban is, de mivel van autónk ezt nem kértem. Nagyon imádkozom mindannyiunkért, hogy egyszer végre valakinek fölnyiljon a szeme, és észrevegyen minket hogy mi is vagyunk a világon!
2010. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kellemes ünnepeket nektek!

Köszönöm a válaszokat

2010. dec. 23. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!