Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek orvoshoz vagy mit tegyek?

Menjek orvoshoz vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

van rajtam kb 20 kiló felesleg.És már vagy 1 éve elkezdett szőrösödni az állam, mellem, hasam..és úgy veszem észre hogy terjed az arcomon..persze gyantázom de zavar..

kérdésem hogy ha lefogynék akkor elmúlna ez?

Egyébként egyszer bevettem egy 72 órás tabit..emléxek és azóta van ez velem..azt mondták(barátnők) a sok hormon miatt lehet.

menjek el orvoshoz vagy fogyózzak és elmúlik?köszönöm előre is

ha meg elmennék orvoshoz és adna fogamzásgátlót, tudna olyat felírni amitől nem hízok mégjobban? ettől félek..sosem szedtem még 25/L


2011. ápr. 4. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A szőrösödés hormonzavar. Még azelőtt menj el orvoshoz, mielőtt a vérzésed is elmarad!
2011. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nőgyógyászhoz menjek vagy endokrinologiára?
2011. ápr. 4. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Endokrinológiára beutaló kell.


Első körben nőgyógyász vagy háziorvos.

2011. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Összefügghet a pajzsmirigyeddel is, mindenképp menj orvoshoz. El fog küldeni laborba, kiderítik, mi baj. Ha azzal van, akkor annak a kezelésétől (attól függ, mi baja) valószínűleg nem változik a súlyod. Ha egyéb hormonzavar, akkor sem feltétlen hízol a kezeléstől, de nyugodtan kérdezz bármit a dokitól.
2011. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább endokrinológiára menj el.
2011. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!