Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisiléskor kicsit "csíp"....

Pisiléskor kicsit "csíp". Mitől lehet? Megoldás?

Figyelt kérdés

Mikor pisilek akkor picit csíp, vagy nem is igazán csíp, hanem olyan fura szúró érzésem van, nem tudom elmondani milyen. És mikor vége a pisinek, akkor van olyan érzésem mint amikor már nagyon nagyon kell.

Ez mitől lehet???

Ugye nem candida, mert a szobatársamnak az van:S de nekem nincs folyásom meg semmim se, csak most picit fura:S

Lehet h felfáztam?

Mit lehet tenni?


2011. ápr. 4. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzés/hólyaghurut



elmész a dokihoz, pisilsz, tesztcsíkot nyom bele, felír egy doboz antibiotikumot, tanácsolja, hogy igyál rengeteget...és 3 nap múlva kutya bajod nem lesz ;)

2011. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Felfáztál!

És ha holnap nem mész orvoshoz nagyon fog fájni!

Addig is melegíts párnát és ülj azon.

Reggel mindenképp orvos!!!!!

2011. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, hólyaggyulladás, ilyen nekem is volt már 3x is. :/ Elég kellemetlen, ne várj vele több napot, mert én volt, hogy sírtam már a fájdalomtól (pont hétvége volt)... kapsz rá egy antibiotikumot és pár nap alatt rendbejössz. De legközelebb vigyázz, mert ez nem magától alakul ki. Ok lehet a felfázás, baktáriumok bekerülése a húgycsőbe.. gondolkozz ezeken el.
2011. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre, jobb ha orvoshoz mész.
2011. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hólyaghurut bssza meg:S:S

antibiotikum, probiotikum, és valami por ... remek...:S:(

2011. ápr. 5. 10:14
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is csak felfáztál, nekem is szokott ilyen lenni, vigyázz magadra! :p
2011. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hólyaghurutom van:S voltam dokinál..
2011. ápr. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!