Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó pisilési ingerem van....

Állandó pisilési ingerem van. Pisiléskor a végén ég, fáj. A hasam alja is fájdogál. Mit vegyek még nem tudok orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 05:52
 1/10 anonim ***** válasza:

felfázás. menj orvoshoz, különösen ha lány vagy. amugy.. najo ezt nemkéne tanácsolnom, van egy nagyonjo antibiotikum, nitrofurantoin a neve, persze vényköteles, de nekem 1x kiadták kis rábeszélésre. elég 1 db-ot bevenni belőle és attól elmulik.

de igy semmiképp ne hagyd, nekem egyszer a vesém is begyulladt mert vártam hátha elmulik magától.

2011. szept. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Muszáj valahogy megoldanod, hogy lásson orvos.
2011. szept. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
orvos mindenképp kellene, addig is igyál sokat (pl. kamillateát-gyulladáscsökkentő hatása van)
2011. szept. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

urogin cseppek, tőzegáfonyakapszula vény nélkül, de mivel bacteriális fertőzés, muszáj lenne antibiotikum.az két nap alatt kihoz belőle.

jobbulást.

2011. szept. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem lát doki:

- sok folyadék, főleg tea, ásványvíz

- kamillás ülőfürdő

- Urogin cseppek (ez patikában vény nélkül kapható)

2011. szept. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de éppen a hét végén hallottam a tv-ben egy ismert magyar énekesnőtől, hogy állandóan ilyen problémával kűzd. Rengeteg antibiotikumot etetettek meg már vele az orvosok kevés eredménnyel, így kipróbálta az édesanyja által ajánlott régi, jól bevált módszert, miszerint kb negyed kiló konyhasót a kád vizébe öntve vett ülőfürdőt. Neki már másnapra el is múltak a tünetek. Így legalább az antibiotikumok sem készítenek ki. Biztosan vannak még gyógynövényes kezelési módszerek is, ha rákeresel google-ban.
2011. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a lányom gyógynövény hatóanyag kutató dr., de sajnos neki sem használnak az ülőfördők kellőképpen, pedig ismer mindent,ami elvileg erre jó.

a bacik annyira makacsok ma már, hogy ő sem ússza meg antibiotikum nélkül.

sok hölgy hajlamos a felfázásra, elég farmerban egy kőre leülni, és másnap már keservesen fogja a Wc ajtófélfát...

2011. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!


A legjobb erre a Cifran. Ez arra lett kitalálva, de vényköteles. Rajtam nagyon hamar segített :)).


A háziorvos felírja, semmi gáz.

2011. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi az urogin cseppek segitettek,de voltam orvosnál és antibiotikumot kaptam.
2011. szept. 9. 21:01
 10/10 anonim válasza:
Prosztamolúnó megkönnyíti folyóügyeit ;)
2011. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!