Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tippeket tudtok,...

Milyen tippeket tudtok, amitől megjön a menstruáció? Házipraktikák érdekelnének főleg.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Van valamelyik tea talán a cickafark,de nem meret biztosra mondani de neten utánanézhetsz amit ha iszol általában megjön.Lehet még én is rákényszerülök,mert 10 évig szedtem gyogszert és most szüneteltetem egy honapja és egy hetet késik és már zavar mert a tüneteket viszont érzem.
2011. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

talpmasszőrtől tudom, tehát hihető:

a boka csont környékét kell masszírozni, ezzel be lehet segíteni a folyamatot.ez a terület a petefészek és a méh pontjai.

2011. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menstruáltál már? Hány éves vagy?
2011. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Az elmúlt hónapban nagyon sokat stresszeltem, és idegeskedtem, gondolom amiatt késik. Amúgy a 39. napon vagyok, és nem vagyok terhes, csináltam tesztet. (Hogy válaszoljak az esetlegesen felmerülő további kérdésekre is.. :) )
2011. ápr. 5. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!