Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció, nem menstruáció?

Menstruáció, nem menstruáció?

Figyelt kérdés
Van egy fehér,sárgás néha átlátszó váladék amely a hüvelyemből jön. Azt olvastam ez tisztítja a hüvelyt, és mikor mennyisége nagyobbul akkor az azt jelenti hamarosan megjön. Akiknek megjött hogyan tapasztalták? Nagyon rossz lessz ha menstruálni kezdek?
2011. nov. 5. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossznak nem mondanám ez egyénfüggő, van aki érzi pár nappal előtte hogy meg fog jönni, pl feszül a melle vagy görcsöl a hasa, de van aki szerencsés és nem érzi. Én pl nem éreztem semmi az elsőnél csak éreztem hogy "vizes" a bugyis aztán mikor megnéztem nem víz volt( honnan is lett volna az :D ) a azóta megérzem pl a feszülésből, rossz amúgy nem lesz csak macerás az elején, betétcsere,esetleg átázás hasonlók, de belejössz majd.
2011. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már kicsivel több mint 2 éve van meg de eddig vagy 2x fájt a hasam. Én onnan tudom hogy meg fog jönni hogy pár nappal előtte ilyen barnás folt van a bugyimon és 1-2 nap múlva megjön. Én mai napig átkozom azt aki kitalálta :D nagyon utálom! Nem szokott erős lenni hál'istennek (bár volt már rá példa hogy felálltam és csak folyt..) Mindenesetre én akkor is utálom.
2011. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 wartburg353s ***** válasza:
Nem lesz rossz, de szerintem már készülj rá, mindig használj tisztasági betétet és legyen nálad egészségügyi betét is, mert elég kellemetlen, ha mondjuk a suliban jön meg és átázik a nadrágod.
2011. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rossz lesz. Vannak akik meg sem érzik és ezért nem értem, hogy sok már menstruáló lány miért ijesztgeti azokat, akik még nem menstruálnak. Egyébként a folyás csak akkor normális, ha nem rossz az illata és nem csíp vagy viszket a puncid.
2011. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem már vagy két éve van folyásom gyakran fáj a hasam és ebböl gondolom hogy meg fog jönni az elsö mentruációm és mostanában két óránként kell cserélnem a tisztaságit különben átázok.
2011. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolso voltam talán ilyen jelei lesznek bocs az offért
2011. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat
2011. nov. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!