Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha irrigálás után...

Normális ha irrigálás után viszketek?

Figyelt kérdés

1 hónapja méhszájseb fagyasztásom volt. Az orvosom azt mondta, az első menstruáció után kezdjek el irrigálni. Ehhez orvosi tejsavat kaptam.

10 este csináltam már, viszont tegnap és tegnapelőtt az irrigálás után nagyon viszkettem, kb. fél óráig, aztán magától elmúlt.

Ez normális, vagy hagyjam abba?


2011. ápr. 6. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem az orvosodat kérdezed meg?

Lehet, hogy ettöl viszkedsz, de az még nem biztos, hogy baj, viszont ha ez szükséges a gyógyulásodhoz, és itt valaki azt mondja, hogy hagyd abba, akkor lehet belöle méhnyakrák is.

Utána hiaba reklamálsz, hogy a GYK- ban azt mondták, hogy felesleges öblögetni.... Szóval irány az orvos, vagy legalább is hivd fel.

2011. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz méhnyakrákod, ellenben lehetsz allergiás a cuccra. Abban igaza van az előzőnek, hogy kérdezd meg az orvost.
2011. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jövő péntekre kaptam csak időpontot, a dokival nem tudtam beszélni, táppénzen van.

Nem írtam volna ide, ha tudok vele beszélni.

2011. ápr. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!