Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tejsavas irrigálás visszaáll...

A tejsavas irrigálás visszaállítja a hüvelyflórát? Meddig kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Na, csak nem te vagy az megint? A hüvelygombán nem segít a tejsavas irrigálás. Viszont az orvos mindenen tud segíteni.

[link]

2011. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem, sőt még rontja a helyzetet. Semmivel nem lehet mosni belül.

A tejsavbaktérium tényleg jó, de indokolt esetben írja fel orvos és egy kisebb vagyonba kerül, sok-sok ezer Ft-ba. Szerinted a pár száz, vagy 1-2 ezer Ft-os cuccba beleraknák? Ugyan! Meg pezsgőtablettába?

Elárulom: nekem írtak ilyen kúpot, méregdrága volt már 10 éve is, és hűtőben kellett tartani, és csak 10 napig állt el. Gyógyszertárban készül megrendelésre.

2011. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem hüvelygombára alkalmaznám...ne nézzetek hülyének légy szíves


csupán vissza szeretném állítani a hüvelyflórámat

2011. szept. 20. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene visszaállítani? Mitől borult fel? Egyébként gynophilius hüvelytabletta a legjobb. De még egyszer kérdezem miért?
2011. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mert nagyon sok kúpot írtak nekem az orvosok és ez teljesen tönkretette

most is voltam orvosnál kb 2 hete és adott tantum rosa irrigálót és erről is azt olvastam hogy jót is rosszat is kiírt...

2011. szept. 20. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem állítja vissza a hüvelyflórát, arra vannak megfelelő kúpok - enyhe esetben segíti a tejsavbaktériumok szaporodását és nagyon kis mértékben gátolja a gombák szaporodását


neked erre van szükséged: [link] de hasonló gyógyszertári készítményt jóval olcsóbban lehet venni

2011. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és milyen az a hasonló gyógyszertári készítmény?
2011. szept. 27. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!