Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzásgátló...

Abbahagytam a fogamzásgátló tablettát mennyi idö multán kell megjönnie a menstruációmnak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben, akkor kb. ugyanannyi időre mit egyébként is meg kellene jönnie.
2009. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs lehet rosszul tettem fel a kérdést kb 4 éve szedek tabit most csak ugy a levél közepén gonmdoltam abbahagyom mert pihenöt akarok tartani pár hónapig igy mennyi idönek kell eletelnie hogy megjöjjön?
2009. febr. 28. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Levél közepén ne hagyd abba, akkor már szedd végig a levelet! Ha most abbahagynád, akkor lehet, hogy teljesen összezavarodna a ciklusod. Ha mindenképpen szünetet akarsz, akkor már azon a 2-3 héten nem sok múlik!


A szünettel kapcsolatban pedig annyit, hogy ha csak mondjuk egy hónapnyit akarsz, akkor fölösleges abbahagyni, mert azzal csak azt éred el, hogy megszünteted az addig kialakult védettséget. Ha már szünetet tartasz, akkor legalább 3 hónap legyen! Nekem legalábbis ezt tanácsolta a nőgyógyász.


Egyébként ha az utolsó szemnél abbahagyod, jelentkezik a megvonásos vérzés, aztán következő hónapban (rendesen 28 nyapra) megint meg fog jönni.

Nekem így volt. :)

2009. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad abbahagyni a levél közepén, végig kell szedni az adott levelet!
2009. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat most máér mind 6 napja hagytam abba csak érfdekelt amugy meg nem tudtam h nrem lehet abbahagyni azért köszike
2009. febr. 28. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Megjöhet 28 napra is, de az is előfordulhat, hogy hónapokig nem lesz semmi, és a végén vagy megjön magától, vagy nem, és akkor gyógyszer kell. Nekem 35 napig tartott, ha jól emlékszem.
2009. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!