Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. mennyi időre van szükség,...

Kb. mennyi időre van szükség, hogy a fogamzásgátló teljesen kitisztuljon a szervezetből?

Figyelt kérdés
köszi előre is...
2011. nov. 7. 03:56
 1/7 anonim ***** válasza:
változó.... 3-6 hónapig akkor már a babát is vállalhatsz
2011. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egyénileg változó, és attól is függ, hogy mit és meddig szedtél.

Van aki egy szem kihagyásától teherbe esik, másnak meg hónapokra, vagy akár évekre felborul a hormonháztartása, és nem tud teherbe se esni.

De nagy általánosságban 3 hónap várakozási időt ajánlanak, ha tabi után teherbe akarsz esni.

De ha a tabletta elhagyása után nem jön meg, akkor orvoshoz kell menni.

2011. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia! a fogamzásgátló után nincs szükség tisztulásra. a 3hónapot csak azért emlegetik, mert kb annyi idő kell, hogy beálljon a mensid. általában az első hónapban ajánlott a védekezés más módon, mivel ekkor nagy az ikrek esélye és ha a kihagyás után egyszerre esel teherbe, akkor se lesz baja a babának, csak a baba korát nehezebb megállapítani. úgyhogy ha babát szeretnél, akkor ne várj, figyeld a tested és cselekedj :)
2011. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen a válaszokat!:)
2011. nov. 8. 14:38
 5/7 anonim válasza:
Ha baba projekten dolgoztok, akkor várom a fejleményeket :)
2011. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2hónapja hagytam abba, tegnap derült ki, hogy kismama vagyok :)
2011. nov. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gratula
2011. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!