Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HELP! Mitől büdös a lábam, és...

HELP! Mitől büdös a lábam, és mivel szüntethetném meg? ://

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta,amióta egy elég rossz minőségű cipőt vettem,azóta észrevettem,h büdös a lábam,a zoknim,a cipőm. Átváltottam egy másik cipőre,de nem múltak a panaszok.

Valami tipp,hogy mit tehetnék ellene,vagy mivel kezeljem stb..?

Ráadásul lány vagyok és ezáltal talán még kellemetlenebb.:S


2011. szept. 7. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász kezeli a lábgombádat, ha elmész hozzá
2011. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami gomba okozza, ami a rossz cipőben el tudott szaporodni, viszont megszüntetni csak célzott kezeléssel lehet. Párom járt így szegény, csak ő a munkavédelmi bakancsban.
2011. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lábgomba. Átmenetileg hordj jól szellőző és kiváló minőségű cipőket, felváltva és lehetőleg ne ugyanabba legyél egész nap. Pamut zokni és lábápolók használata is szükséges, a scholl termékek drágák, de nagyon jók, érdemes a napot lábkrémmel kezdeni, a cipőket befújni és ha úgy sem múlik, én akkor fordulnék bőrgyógyászhoz.
2011. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a scholl közel sem olyan jó mint amilyen az ára. Többet kipróbáltam a termékeik közül és nem dobtam el magam.

Vegyél micozid hintőport a gyógyszertárban kb 650 ft egy doboz de hónapokig elég. Eleinte porozd a lábad naponta + a cipődbe is szórhatsz, majd később elég hetente párszor ha eszedbe jut. Páromnak förtelmes lábszaga volt, hiába a nike cipő. Mióta használja semmi.

2011. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó: És ez a hintőpor kimondottan mire való? Mármint gomba/szag/izzadás?

És nem lesz tőle fehér belül a cipő? Eddig amikor hintőport használtam mindig fehér maradt belül:S

2011. szept. 7. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez gombára való, így szag sem lesz. Igen fehér lesz a cipő, de megoldhatod úgy is hogy este fürdés után beporozod a lábad és akkor nem kell a cipőbe vagy zokniba tenni.
2011. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jól van Szandi, már nagyon idegesítő a büdös lábad!

Sztem vágd be magad a kerti kútba mert ezt már nehezen viseljük el , a családunk szétesőbe a büdösség miatt :/ BÜDÖS A LÁBAD FOGD FEL!

2013. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!