Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha az ismerősöm egy...

Normális, ha az ismerősöm egy női borotvált hónajt izgatónak talál, és erre el is tud élvezni? :O

Figyelt kérdés
Kérdezte tőlem, h ez normális-e szerintem, de nem tudtam rá válaszolni, szerintem fura.... szerintetek?
2011. ápr. 6. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az ismid férfi, akkor semmi gond.

Minden ffi valamit izgatónak talál a nőkön.

Ha nő az ismerősöd, akkor kicsit gáz.

2011. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben csak a hónalj látványára, szaglására, nyalogatására, simogatására tud elélvezni, akkor ezt fetisizmusnak hívják, és ez már nemi eltévelyedés, és nem normális. Ha ez csak a "normál" elélvezési formák (dugás, szo*ás stb..) egy kiegészítője, akkor még belefér.
2011. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akik osztályozzák, hogy mi számít normálisnak és mi nemi eltévelyedésnek, de ez koronként, kultúrkörönként folyamatosan változik. A lényeg, hogy kárt nem okoz vele senkinek, úgyhogy a magánügye.
2011. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg másnak nem árt, addig az Ave Mariára is érezheti jól magát.
2011. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A dolgok nem önmagukban vannak és valamire mutatnak. A fetisizmus (ha arról van szó) kialakulásának okai lehetnek: önértékelési zavar, rossz kapcsolatteremtő készség, befelé fordulás (introverzió). Tudom, hogy nem kell tőle félni, az egyéni élettörténet ad választ arra, hogy miért éppen ez a szexuális perverzió alakult ki.
2011. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!