Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruáci...

Miért nem jön meg a menstruációm 17 évesen?

Figyelt kérdés
Az iskolaorvos el akar küldeni nőgyógyászatra, mert 17 évesen még nincs menstruációm, mi lehet a baj? 1-2 éve ért véget egy 2-3 éves étkezési zavarokkal teli periódusa az életemnek, lehet ennek valami szövődménye? Vagy valami hormonzavar? Elég vékonyka vagyok, mellem semmi. Nem akarok nőgyógyászhoz menni, de ha már muszáj, akkor nem tudtok egy női nőgyógyászt Budapesten? A családtagjaim ugyanahhoz járnak, de én nem szeretnék férfi orvoshoz menni. Köszönöm a válaszokat előre is! 17L
2011. ápr. 7. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Márpedig már régebben el kellett volna menned nőgyógyászhoz.valószínű valamilyen hormonzavar,amit okozhatott akár az étkezési zavar is. de kezelni kell, ha akarsz gyereket egyszer.

Kereshetsz női orvost is, én biztos nem mennék nőhöz, de neked kelltudni mit akarsz

2011. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne nőgyógyászhoz menj, hanem endokrinológushoz, mert ezt ő tudja jól kezelni. valamelyik hormonod, vagy a pajzsmirigyed nem jó.
2011. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el, mert ilyen idősen már menstruálnod kéne.
2011. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írj privit, én tudok kettőt is
2011. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fiu vagy.
2011. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az egyik tanárom azt mondta vannak olyan emberek akik pl kívül nők,belül férfiak(ezt h belül férfiak nem non értem)de menj orvoshoz,mert ez komoly dolog
2011. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

Én is 17 éves vagyok,és én is elég vékonyka de nekem mégis 12 évesen megjött a menstruációm.Szóval ez szerintem nem a testalkattól függ.

Ez nagy próbléma mert max 16éves korban már meg kellett volna jönnie.Menj orvoshoz mert kitudja mi a baj.És szerintem az lényegtelen,hogy férfi vagy női nőgyógyászhoz mész.A férfi és a nő is ugyanúgy vizsgál meg.

2011. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem azért vagy ilyen sovány mert hormonzavarod lehet:S és az étkezési problémákat okoz.Szóval sürgősen....
2011. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!