Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a vakbélgyulladás tünetei?

Mik a vakbélgyulladás tünetei?

Figyelt kérdés
Az egyfojtába fáj vagy csak néha?
2011. ápr. 7. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem este elkezdett fájni a hasam,de el tudtam aludni.

Reggel úgy ébredtem,hogy megmozdulni se birok,annyira görcsöl.A telefonig alig tudtam elkúszni úgy fájt

2 óra múlva már műtőben voltam...


nincs jele hetekkel de még napokkal se előre

2011. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De milyen fájdalmat éreztél?

Folyamatosan fájt?

2011. ápr. 7. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok megint

este még csak olyat mint mikor elrontod a hasad,semmi extra


reggel viszont már annyira fájt,hogy ha neked vakbélgyulladásod lenne,már nem tudnál ide irkálni...


mióta fáj?

melyik oldalon fáj?

mihez tudod hasonlitani?

lány vagy fiú vagy?

hány éves?

2011. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Az első baromságokat ír.


A vakbélnek vannak jelei. Mielött kivették az enyémet, hónapokig csak néha néha fájdogált, aztán elmúlt. Igy ment 3-4 hónapig. Aztán NAGYON elkezdett fájni,nbem birtam kiegyenesedni sem. Ügyeletre bevittek, aztán mentő . Perforált volt, ömlött a gyomroba a genny ,azonnal mütötték.


Van haveromnak is ,neki csak néha jön elő ,de akkor lejegelik. Van akinek a jegelés elég ,és elmulik. A tünetek jobb oldali fájdalom, a vizelet csíp, hőemelkedés.

2011. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


lehet volt előjele,én nem vettem észre,nekem előző este kis fájdalom,másnap már mentő vitt...

2011. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem most operaltak 3 honapja.NEkem is mar hetekkel elotte kezdett fajni,de akk meg nem vettem komolyan.Aztan mar nagyon fajt,akk mentem orvoshoz,es mondta h mar nagyon keson mentem,mindjart kellett volna.aztan megoperaltak es nincs semmi gond.de mindenkepp minel hamarabb menj orvoshoz.Nekem mondjuk az egesz hasam fajt mindenhol,aztan huzodott at a jobb felere.kis lazam is volt,etvagytalansag.
2011. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1 hete (06.27) suliba elkezdett fájni a hasam. gyomorbeteg vagyok 2 éve szóval nemfoglalkoztam vele birom a fájdalmat azthittem megint a gyomrom rakoncátlankodik. aztán kb 1 óra múlva iszonyatosan fájt de nem mindig csak nyilalva fájt de akkor elképesztően.. jóformán felállni nembírtam.. aztán mivel nagyon rosszul voltam elaludtam.. amikor fölkeltem kezdtem örülni hogy végre nemfáj és h tuti h a gyomrom volt.. de akkor megint belekezdett de most vagy 2x erősebben mint előtte.. azt hittem összesz.rom magam.. elviselhetetlen volt.. az egyik osztálytársam addig erőltette hogy vegyek be egy fájdalomcsillapítót amíg bevettem.. (nemcsoda hogy erőltette.. kb 2-3 órán keresztül bőgtem meg hőemelkedésem is volt..rázott is a hideg) akkor elkéreckedtem a dokihoz. aztmondta hogy kár volt bevenni a fájdalomcsillapítót mert akinek megvan a vakbele annak ilyen panaszoknál nemszabad bevennie gyógyszert mert akkor hiába vizsgálnak meg.. azt mondta nem utalhat be a sebészetre rögtön.. akkor ez kb annyiba is maradt.. le is sz.rták.. azóta hála istennek nem fájt annyira csak tűrhetően .. ebbe csak az a poén hogy a kedves orvosok 2 éve amikor kiderült h gyomorbeteg vagyok már akkor mondták hogy vakbélgyanús vagyok.. namost.. állítólag van akinek fájdogál aztán abbamarad és nem kell neki megműteni.. de nem szabad ezzel hülyéskedni.. ha fáj és már tényleg nagyon akkor egy JÓ orvost fel kell keresni.. ez nemjáték..(mellesleg barátnőmnek kivették a vakbelét tavaly és neki is ugyan azok voltak a panaszai mint nekem..: hidegrázás,hőemelkedés,iszonyatos fájdalom)
2013. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
21%
Ahogyan nézem a kommenteket rájöttem, hogy amikor nem volt étvágyam, lázam volt és nagyon fájt a hasam vakbél gyulladásom volt, és nem mentem orvoshoz de nagyon fájt a hasam 😮😥
2018. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!