Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a vakbélgyulladás tünetei?

Mik a vakbélgyulladás tünetei?

Figyelt kérdés
A gyomorszáj körüli fájdalom utalhat erre?(sok egyéb más mellett)
2011. jún. 13. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyomorszáj? Az nem!
2011. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt sajna, műtöttek is.

Éles fájdalom ami fent gyomornál kezdődik majd lejjebb vándorok. Hányás. Magas láz. (38-39 fok) Kemény, nyomásra érzékeny hasfal. (de a tünetek sokfélék lehetnek, ezért tanácsos orvoshoz menni ha nem múlik)

Érdemes minél hamarabb. Én egy csütörtök este lettem rosszul,azt hittem menstruációs görcsök. Végighánytam az estét, másnap délután már mentő vitt be. (nem ilyesztgetésből akarom mondani, csak veszélyes lehet) Mire én bekerültem már perforálódott a vakbelem. :S

2011. jún. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

legjellemzőbb a jobb alsó hasi rész nyomásra érzékenysége, meg még egy-két betapintásos, fizikális vizsgálat, amit úgysem tudok interneten keresztül megtanítani.

Én ajánlom, hogy forduljon orvosához, interneten keresztül úgysem fogja tudni senki megmondani, mivel uhg nélkül nem is lehet.

Jobbulást kívánok!

d.D.

2011. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!