Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz hogy a lányoknak is van...

Igaz hogy a lányoknak is van egy olyan szervük amit fitymának hívnak?

Figyelt kérdés
Pontosan mi is a neve és hol van, mi a szerepe? A szűzhártyát az lehet látni és mért van, van valami funkciója? Ezt a két szervet lehet látni kívülről, vagy hol vannak?
2011. ápr. 8. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
a csiklót fedi egy kis bőrredő. fejlődéstanilag ugyanaz. a szűzhártya a hüvelybemenetnél van. bőrhártya gyakorlatilag. mindkettőnek a mechanikai védelem a célja, de a szűzhártya ugye eltűnik az első szeretkezés után, legalábbis kitágul...
2011. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* a bőrredő és a fityma ugyanaz a fejlődés szempontjából.
2011. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor a bőrredőt amit fitymaként hallottam hallani hol is van,azt már láttam is,meg tudom mi.De a hártyát azt is lehet látni,meg a tampontól nem szakad át,vagy attól is átszakadhat?Olyat is hallottam hogy valakinek tampontól is átszakadt.Vagy ez hogy van?.Erről van valami rajz,vagy kép,lehetne találni valamit erről.
2011. ápr. 8. 20:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Mennem kell aludni,de nagyon érdekelne rajzon,vagy képen jobban is lehetne látni,mi micsoda és hogyan is néz ki.
2011. ápr. 8. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy hymen, ez a szűzhártya.
2011. ápr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Tessék. Ha tükör előtt nézed a puncidat, és széthúzod a szeméremajkaid, akkor látni fogod a szűzhártyát.

2011. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a csiklót fedő bőr nem fog leszakadni a tamponhasználattól... a szűzhártya sem túl valószínű, sokkal inkább tágul. gyakran sportolóknak alapvetően lazább lehet...
2011. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!