Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szabaduljak meg az E...

Hogyan szabaduljak meg az E coli baktériumtól?

Figyelt kérdés

Lassan két éve van Escherichia coli a huvelyváladékomban és a húgycsovemben.Állandó fájdalmat érzek a huvelytornácomnál,huvelybemenetnél,hugycsonél.Olyan érzés mint például az ideggyulladás vagy a fogfájás.Van,hogy enyhébb,van,hogy erosebb a fájdalom,de egy percre sem szunik meg.Valószínuleg a baktérium okozza.Rengeteg orvosnál voltam már,sok gyógymodot kipróbáltam,de semmi nem használt.Rengeteg antibiotikumot szedtem,huvelykupokat,krémet használtam,de csak azt értem el vele,hogy még tobb baktériumtelep lett,és még ellenállóbb lett a baktérium.Gyogynovénykészitményeket is szedek,teákat iszom,nem eszem cukros,tartósított,élesztos ételeket.Természetgyógyászhoz járok,tobb alternatív gyógymódot kipróbáltam már.Mindig odafigyeltem a higiéniára,és most is odafigyelek.

Nem értem miért nem tudok megszabadulni a baktériumtól.

Ha tudtok valamit,ami hatásos kérem irjátok meg.

Koszonom a válaszokat.


2011. ápr. 9. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a fertőzés miatt van. Hanem vulvodynia, ami pszichoszomatikus.
2011. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne töröld hátulról előre fele a fenekedet, amikor kakiltál, mert ez a baktérium, a végbeledből kerülhet a hüvelyedbe.
2011. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia.Én is gondoltam már a vulvodyniára és a vulvar vestibulitisre.

De kell lennie osszafuggésnek a baktérium és a fájdalom kozott.Elobb meg kell szabadulnom a baktériumtól,hogy megtudjam az okozza-e a fájdalmat.

A vulvodynia nem pszichoszomatikus betegség,nem kóros pszzichés állapot.Nálam teljesen ki van zárva,hogy lelki oka legyen,mert amikor kialakult,teljesen kiegyensulyozott életet éltem,sot talán az eddigi legboldogabb életszakaszomat éltem.Sot akikkel beszéltem,akik ilyen betegségben szenvednek,nekik sem voltak lelki problémáik a betegség kialakulásakor,náluk is egyik napról a másikra kezdodott a fájdalom.Akikrkkel beszéltem náluk is fertozés és antibiotikum szedése kozben alakult ki az állandó fájdalom.

Persze a lelki problémák is okozhatnak betegségeket,de nálam teljesen biztos,hogy nem errol van szó.

Lehet,hogy a baktérium és az antibiotikum kárt tett a mélyebb szovetekben vagy az idegvégzodésekben,és valamiért nem regenerálódik,és állandó gyulladásban van.

De abban reménykedem,hogyha eltunik a baktérium,a fájdalom is megszunik.

2011. ápr. 10. 00:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem torlom ki hátulrol elolre.Mindig is odafigyeltem a higiéniára.Sokan azt hiszik,hogy csak a higiéniai ismeretek hiánya miatt kerul a huvelybe és a hugycsobe a baktérium,pedig nem így van.Az antibiotikumkúra is meggyengíti a huvely természetes baktériumflóráját,és így konnyen bekerulhet és túlsúlyba kerulhet bármilyen baktérium vagy gomba,ami megtalálható a szervezetben,de ha az antibiotikummal kiirtjuk a jó bacikat,akkor nincs,ami megvédjen a károsakkal szemben,és igy konnyen elszaporodhatnak.
2011. ápr. 10. 00:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szegénykém!

Nekem más bajom van,de folyton fájt a húgycsövem, és az orvosom az Urelle nevű tőzegáfonya kapszulát ajánlotta

rá van írva, hogy bizonyos e coli fajok megtapadását gátolja a húgyhólyagban.az én hónapokig tartó fájdalmamat megszüntette teljesen!

ennyit tudtam segíteni sajnos!jobbulást!

2011. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!