Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a pattanásoktól?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van már néhány ilyen fórum itt , oldalt írd be és nézegesd át őket!
2011. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem Zynerit oldattól lett a bőröm szép, gyógyszertárba lehet venni, olyan 1700.- körül van.
2011. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Dalacinnal.
2011. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

CRYO kezelés. Bár nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy, de ez nagyon jó.

Én 14 éves koromtól küzdöttem a pattanásoktól, többféle gyógyszert, kencét kipróbáltatott a bőrgyógyász, mire 18 éves lettem, tiszta lyukacsos lett az arcom:(

Ekkor jutottunk el odáig, hogy antibébi tablettát irat nekem a nőgyógyásszal, Diane 35-t. Ez szépen eltüntette a pattikat. De aztán le lettem állítva róla, mert stb...

A pattik jöttek vissza, ekkor elmentem az új dokihoz és ő a CRYO terápiával kiírtotta a pattanásaimat 2 kezelés alatt. Ennek 12 éve és azóta sehol egy pattanás, a lyukacsos arcbőröm is javult.

2011. szept. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Valóban sokat segítene, ha tudnánk, hogy milyen nemű vagy, és mennyi idős. Felnőtt nőknél a pattanásokat általában valamilyen hormonzavar okozza, ezt kell rendbe tenni, akkor elmúlnak. Nem tudom, hogy férfiaknál mitől lehet, de az biztos, hogy csak tünet, aminek az okát kell megszüntetni. Ezért működött az egyik hozzászólónak is a fogamzásgátló, mert az szabályozza a hormonműködést.

2011. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
az élesztős pakolást kipróbálhatod, nem vesztesz vele semmit. az élesztő kb ötödét nagyon kevés tejjel, cukkoral felfuttadod, majd az arcra kened. 15min után lemosod, ezt ismételd minden nap, nekem bevált.
2011. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
16/fiu
2011. szept. 26. 14:44
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Van megoldás,menj el a bőrgyógyászhoz,nem fog menni : ) Nem érdemes tudatlanul kenegetni mindenféle bolti dologgal,ha márkás akkor sem,mert lehetnek benne olyanok amikre allergiás vagy,vagy csak simán rosszul választasz.Az orvosi krémekből pedig csak mértékkel kell kenni,mert gyógyszert tartalmaznak,nehogy visszafelé süljön el a dolog.Egyél kevesebb sós ételt,inkább halat egyél,csirkehúst,zöldségeket,gyümölcsöt.Ne egyél fűszereseket sem,és a könnyen allergiás bőrkiütésre hajlamos ételekből,italokból fogyassz keveset,itt gondolok a tejtermékekre,pl. simán csak a tej.Esetleg megfigyelheted hogy allergiás vagy e valamire.Aztán kérhetsz étrendet is az orvostól.A pattanásos bőrt nem kell agyontisztogatni,mert annál több zsírt fog termelni,ne szappannal hanem tusfürdővel mosakodj,a szappan csupa zsír,és erősen szárítja a bőröd,ne is dörzsöld a bőröd durva törölközővel.A rossmannba vagy dmbe lehet venni vitaminos törlőkendőt,ugy néz ki mint a baba popsitörlő,napközben azzal törölgetheted az arcot,sportolj,zuhanyozz,ne fürdödj a kádba túl sok baci van,a zuhanyzáskor mindig tiszta víz folyik,rengete folyadékot(lehetőleg vizet-bolti ásványvíz)fogyassz,napi 2-2,5litert mindenképp
2011. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
44%
Íme a legegyszerűbb, tapasztalataim szerint igen hatékony, és kétségkívül a legolcsóbb megoldás: Mosd meg az arcod olyan forró vízzel, amit még kibírsz, aztán nagyon hirtelen jéghideggel. Nem túl kellemes, bár kinek mi esik jól, nekem bevált.
2011. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ész nélkül kell szeretkezni ! Lányokkal és elmúlik !!!! XD
2011. szept. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!