Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló minden esetben...

A fogamzásgátló minden esetben 100%-osan biztonságos?

Figyelt kérdés
Eltekintve a: hányástól, hasmenéstől, antibiotikumoktól, stb.
2011. ápr. 10. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem, semmi nem 100% csak a cölibátus


[link]

2011. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jaj ne linkelgesd ezt nekem légyszíves. Honnan lehet tudni ebből, hogy azok, akik teherbe estek normálisan bevették-e pl??
2011. ápr. 10. 11:13
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem ad 100 %-os védelmet, és tudtommal a nemi betegségektől sem véd.

Óvszer!

2011. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
onnan lehet tudni, hogy normálisan bevették, hogy ez egy kontrollált klinikai teszt volt, nem hülye libák felügyelte kísérlet
2011. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem még egyetlen ismerősöm sem esett teherbe aki gyógyszert szed, ez az oldal viszont tele van olyan csajokkal akik állítják hogy rendesen szedték mégis becsúszott a baba. nem hinném hogy valóban így volt.
2011. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még ismerösöm aki gyógyszer mellett esett teherbe.Amúgy ha jól van megválasztva akkor hatásos.

Volt egy ismerős aki állitotta h gyógyszer mellett lett terhes,de utána azért elszólta magát h csak 2-t felejtette el bevenni.Amúgy ő régen is volt h napokig elfelejtette.

Szerintem is vannak olyanok akik amellet lesznek terhesek DE

ha levonod belőle azt aki nem szedi normálisan meg azt aki antibiotikumot szedett és nem tudta h kiegészitő védekezés szükséges,vagy hányinger hasmenése volt akkor elenyésző akinek ténylegesen a gyógyszer okozta a babát.

2011. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én szeretném elkezdeni szedni, de hát honnan tudjam majd, hogy esetleg hat-e. Mert guminál látjuk, ha kiszakad, de a tabinál csak később lehet rájönni arra, hogy baj van.. :(

Az biztos, hogy másodpercre pontosan szedem majd.. :P

2011. ápr. 10. 11:58
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem viszont már volt olyan ismerősöm (2) akinek gyógyszer mellett csúszott be a baba.Szóval igen nem véd 100%-osan..

Betegségektől meg pláne.

2011. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Semmi sem 100%-os.

De elég megbízható. Gyógyszer mellett icsi az esély a terhességre. De sok mindenre kell figyelni a szedésnél. Hányás, hasmenés, mindenféle gyógyszer. Még olyan bogyók is hatással lehetnek rá, amiről esetleg az ember nem is gondolná.

Egyébként van egy tanulmány arról, hogy a kövér nőknél nem hat rendesen.

2011. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
be tudnád linkelni azt a tanulmányt?
2011. ápr. 10. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!