Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vény nélkül kapható fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vény nélkül kapható fogamzásgátló mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen minél hamarább szeretném kiváltani, de ha nődokihoz megyek, időpontot kell kérni, és általában nem tudnak fogadni, csak hetek múlva minimum. Hallottam, hogy létezik viszont olyan fogamzásgátló, ami vény nélkül kapható, és érdekelne, hogy mennyire megbízható, nem szeretnék még teherbe esni.
2011. szept. 21. 20:29
 1/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
90%
o_O Már megint tanultam valami újat. Eddig azt hittem, fogamzásgátlóhoz nőgyógyászati vizsgálat és citológia kell.
2011. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
ezt meg hol hallottad? ilyen nincs
2011. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tv-ben reklámozták, vény nélkül kapható fogamzásgátló, Pharmatex néven fut, gondoltam érdeklődök, hátha valaki szedte már, és tapasztalatok érdekelnek.
2011. szept. 21. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem szedni kell,hanem feldugni.Létezik hüvelykúp vagy hüvelykrém vagy hüvelytabletta.

Nem megbízható önmagában.

2011. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, fogamzásgátló hüvelykúp, nem olyan, mint a rendes fog.gátló.

Azóta utánaolvasgattam és többen írták h nem megbízható, így maradok a nőgyógyásznál, ő csak jobban tudja majd..

Azért köszönöm a válaszokat :)

2011. szept. 21. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Önmagában nem valami megbízható, mi megszakítással használjuk olyankor, amikor kisebb eséllyel lehetek terhes.

Peteérés környékén gumi, foggátlót nem szedhetek.

2011. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pearl-indexet kell nézni...de ha nem tartós kapcsolatban élsz, ahol nem számít egy becsusszanó baba, akkor ne használd
2011. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Mi több hónapig próbálkoztunk babával de nem jött össze,ugy gondoltuk felfüggesztjük a babaprojektet pár hónapra és addig pharmatexeel védekezünk.Az első pharmatexes hónapban összejött a baba :-)A nődokim is azt mondta hogy nem jó,sokan terhesek maradnak.
2011. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!