Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Fogamzásgátló tabletta mellett tényleg lehetetlen fogyókúrázni, és csak hízni lehet?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam, leadtam már 20 kg-t, most vagyok pontosan 100 kg.

Szeretnék tablettát szedni, de rengeteg helyen olvastam, hogy híznak tőle, pedig nem ettek sokat...

Most én ezt nem értem! Hogy lehetne hormontól hízni, hogyha ugyanannyit eszik az ember?


Az, hogy étvágyat csinál nem érdekel, mert vissza tudom fogni magam...


2011. ápr. 10. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én tudok mellette fogyózni, úgyhogy ez nem igaz, hogy nem lehet.

Ha tényleg akarod akkor tudsz mellette fogyni.

2011. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehetséges, hogy a hormonrendszer egy komplex dolog és mindenre hatással van.
2011. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
A modern fogamzásgátló tablettáktól nem fog az ember hízni. A "hízós" bogyókon a tudomány már rég túllépett.
2011. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

A modern tablettáktól is lehet hízni. Attól, hogy te nem híztál, még nem lehetetlen.

Nem értem miért gondolja azt sok nő, hogy ha neki nem okozott ilyen problémát a tabi, akkor másnál sem okozhat...

2011. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Elég vegyes válaszok érkeztek.. :(

2011. ápr. 10. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
azért is kezdtem el szedni hátha hízok valamennyit, de semmi nem történt.gondolom ha valaki nem bírja megállni a zabálást akkor egyszerű ráfogni a fogamzásgátlóra. de tény hogy maximum az étvágyad nőhet tőle hízni csak a bevitt mennyiségtől lehet.
2011. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki tudja, hogy mi is az a hormonrendszer és tudja, hogy mik vannak a fogamzásgátlókban akkor nem ír olyan baromságot, hogy csak a zabálástól lehet hízni...


Kérdező: Akaraterő kérdése az egész, de ha esetleg észreveszed, hogy már feltűnően mennek föl a kilók akkor érdemes lesz gyógyszert váltanod.

2011. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!