Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek menstruáció...

Mitől lehetnek menstruáció idején ezek a panaszok? - A semmiből 1 pillanat alatt iszonyatos izzadás, csak foltokban látás, öklendezés, levegőhiány.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen rosszullét, bár gondolom erre rájöttél:-) Lehet a vérveszteségtől, bár ez elég extrém dolog lenne, hiszen alapvetően nem veszítünk sok vért ilyenkor, csak úgy tűnik. Ettél eleget? Nem sportoltál éppen? Ittál eleget? Nem voltál nagyon meleg helyen?
2011. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak 2szenyót ettem,wolt 1szokásos tesim,kicsit már szomjas woltam:/ és kabát woltam tûzõnapon,mert fáztam:s plusz ugye menstruálok:S
2011. ápr. 11. 15:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek alapján szerinted mi lehet a baj?
2011. ápr. 11. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj, velem is elő szokott fordulni. Ilyenkor fokozottabban figyelj a folyadékbevitelre, és kicsit könnyebben átvészeled a nehéz napokat. Nekem van olyan, hogy alig állok a lábamon, szédülök egész nap, de csak az első napon szokott lenni.

26˛l

2011. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,rendben köszönöm. De mi az a 21 a végén amit írtál?
2011. ápr. 11. 22:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,26.1
2011. ápr. 11. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!