Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen hova tudok elmenni...

B.panni007 kérdése:

16 évesen hova tudok elmenni nőgyógyászatra, ti mit ajánlotok? (Újpesten lakom).

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj az sztk-ba, ingyenes. Vidd a személyidet, lakcím- és Tb-kártyádat is.

Jobbulást!

2011. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én a Heim Pálba Kórházba járok és egy csomó barátnőm/ismerősöm is. Dr. Lovas Györgyihez. SZTK-ba ne menj én nem ajánlom, velem ott mindig bunkók voltak. Meg a sok öregasszony 2 órát van bent. Ez meg gyereknőgyógyászat és nagyon aranyosak. Kell időpont és kb. 1 hét múlvára adnak. :D

17/L

2011. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az interneten találsz kimondottan "gyerek" nőgyógyászokat, ha még szűz vagy szerintem inkább oda érdemes menni. Ha már nem szerintem is elmehetsz a rendes rendelésre.
2011. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az újpesti sztk-ban Jerger András elég rendes, bár nem a legjobb, de időpont kell, csak úgy nem fognak fogadni. Én amúgy a 13. kerületi Honvéd kórház nőgyógyászatára járok, ott jó orvosok vannak, én Bálint Koppányhoz megyek mindig. Oda is kell időpont, be kell telefonálni időpontot kérni.
2011. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!