Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy minden nap...

Az normális, hogy minden nap van kisebb mennyiségű folyásom?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak a menstruáció előtt-után, hanem minden nap.
2011. ápr. 12. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Már megjártam 5 orvost, kaptam gyógyszereket, de változatlan a helyzet, és a gyógyszer hatása is kb 1 hónapig tartott.

Több helyen is olvastam ezután, és végülis arra jutottam, hogy ez lehet normális is. Vagyis peteérés előtt és után is normális lehet a folyás.

Ha orvoshoz mész, javaslom a maszek dokit. Oké hogy fizetős, viszont teljeskörűen elmagyarázza a dolgokat, és nem rohamtempóban történik a vizsgálat mint az sztk-kban szokás.

2011. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jártam már nőgyógyásznál és írt is fel rá gyógyszereket (magándoki), de még mindig ez van.
2011. ápr. 12. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mindig ilyen volt, és nem okoz más panaszt, és tenyésztés nem mutatott ki semmit, akkor normális.

Ha eddig nem ilyen volt, akkor egyértelműen nem normális.


Egyébként min. folyása mindenkinek van. Kérdés, mit értesz "kisebb mennyiségen".

2011. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen az illata és nem csíp vagy viszket a puncid, akkor normális.
2011. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csíp és nem is viszket. Amúgy mindig is volt, 12-13 éves korom óta. Most 20 vagyok.
2011. ápr. 12. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is miinden nap van,engem nem zavar

13/L

2011. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!