Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 hete szültem császárral,...

8 hete szültem császárral, kedden megjött a menstruációm. Normális a nagy mennyiségű vérzés?

Figyelt kérdés
Néha olyan erősen megindul, hogy mehetek fürdeni, átöltözni, olyan sok jön ki egyszerre.Szinte "elönt a vér" néha.Bocsi a kifejezésért, de nem találtam jobb hasonlatot.Első babám születése után nem volt ilyen problémám, hívtam dokimat,azt mondja, ne menjek be, mert ez normális, tisztul a méh.Volt már valaki így ? Ha igen, mennyi ideig tartott ez a nagyobb mennyiségű vérzés ? Segítségeteket előre is köszönöm ! :)
2009. júl. 23. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után normális.
2009. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menyire önt el a vér? Én a második szülés útán anyira véreztem hogy 3-4 napig csak Tena maxival tudtam meglenni. Még most három évre rá is nagyon erős, a második nap csak ugy tudok elindulni a munkahelyemre hogy kölcsönveszek egyett a lányom megmardt pelenkájabol (a 18-25 Kg-bol),éjjel meg egy összetürt törölközővel a bugyimba alszok) Voltam orvasnál, semmi bajom. Neked menyire erős?
2009. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Először is köszi a válaszokat ! Hát, ha megindul a vérzés hirtelen, akkor tiszta vér lesz a ruhám, a sima betét nem elég.Úgy átázik, mintha nem is lenne bent semmi.Azért furcsa ez, mert első babámnál (aki már 5 éves ) :) , nem volt semmi ilyen jellegű probléma,teljesen normálisan jött meg újra. Na de most..... Ez akkor ilyen is marad ? Vagy ez mindenkinél változó , hogy visszaáll-e ? Doki csak annyit mondott, hogy nem kóros,teljesen norm. dolog az ilyen.Ja,neki ... :) Dehát mit is vártam, hisz pasi ... :) Még azon gondolkodtam, hogy újra felíratom a gyógyszert , hátha akkor csökken a mennyisége,mert mikor szedtem, akkor 3 napig volt meg, és elég "light"-osan . :) Na, most jó hosszúra sikerült a mondandóm. :) Még egyszer köszönöm nektek a válaszokat ! Majd még visszanézek ! :)
2009. júl. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!