Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ennek valami következmén...

Lehet ennek valami következménye, későbbi betegség esetleg? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Sokat fogytam december óta, utoljára december végén volt menstruációm, ami 2 napig tartott. Azóta egyáltalán nincs. A doki már felírt valami progeszterontartalmú gyógyszert, amit 1 hétig szedtem, de még mindig nem hozta meg! Mi bajom lesz ebből később? Hízni nem tudok, akármit eszem is! Nagyon félek! Segítsetek!

Köszönöm.


2011. ápr. 12. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
igen van olyan, ha valaki nagyon lefogy, nem menstruál. Nekem egy hónapot maradt ki, mert diétáztam, sokat fogytam. Egy barátnőm (anorex volt) másfél évig nem menstruált emiatt. Kapott gyógyszert az meghozta neki, de szerencsére megjött az esze, hízott, és nincs semmi baja. Nem azt mondom hogy anorex vagy, csak hogy a kettő között van összefüggés. Nem jó ha hosszabb ideig áll fenn. Szedj vissza pár kilót, de bnőmnek szerencsére nem lett különösebb baja. Ennek lassan 5 éve.
2011. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

IGEN!!!!

Lehet. Egyik ismerősöm ugyanígy van. Pár éve drasztikusan lefogyott. Azóta csak pufassztott rizst meg műzlit eszik.

most nem szed fogamzásgátlót, és nem is menstruál.Konkrétan meddő. ÉS amíg ki nem kezelik az is marad. Ezt nagyon gyorsan kezeltesd.!!!! HA babát akarsz a későbbiekben!!!

Sok sikert!

ÉS gyógyulj meg!

2011. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!