Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha el szeretném tolni a...

Ha el szeretném tolni a mensim, mennyi citromlevet igyak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
15 litert
2009. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem elég 13 litert meginni. Tényleg segít, én is ezt csinálom mindig.
2009. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
25%
ne citrom, hanem narancslevet igyál! abból elég csak 7 liter
2009. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
78%

Jujjj ne szopassátok má szegényt!!!!!!!!!!!!!!!

Sztem probálkozz valam imással mint hogy citrom levet igyál...................erröl én még nem is hallottam hogy használna ilyenre.................

2009. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm , hogy ilyen rendesek vagytok. Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni, ha normálisan kérdeztem. Azért megköszönném ha valaki adna 1 normális választ.
2009. márc. 2. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez nem használ, csak valaki kitalálta, aki unatkozott és ezt figyelgette, csupán véletlen késett, nem tőle!
2009. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
először is honnan hallottad ezt, hogy ha megiszol x liter citromlevet, a menstruációd y nappal eltolódik? másodszor minek akarod eltolni? előbb utúbb úgyis megjön, vagy ha nem akkor a gyerek jön!
2009. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Hát én nem hallottam róla , hogy a citromlével lehet befolyásolni a menstruációt. Viszont ha tényleg ezt szeretnéd tenni akkor menj el patikába és mondd meg hogy erre a célra szeretnél gyógyszert. Adni fognak gyenge fogamzásgátlót.1500 Ft körülbelül. Orvoshoz se kell előtte elmenned.Úgy is elmondja a patikus, mit hogyan. De vigyázz, ez a terhességtől nem véd meg. Remélem segítettem.
2009. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem már 1 nagyon kevés citromlétől is késik elég annyi h megigyam ami a teába van:) már 3 hónapja bevált. kb 5-6 napokat szokott késni:)
2009. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nekem mikor fog megjönni??? soha?! Mivel én napi 2 citrom levét megiszok.
2009. dec. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!