Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! A mensim 1 -napján...

SOS! A mensim 1 -napján szeretkeztünk a párommal. Belémélvezett azt mondta h akkor nem lehetek terhes. Vettem be Escapella 72 orás tablettát rá 13 ora hosszára. De a mensim ami uyge közbe megvolt elmult. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit leírtál nem valószínű....
2011. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagy normális. A tabletta felesleges volt. Nem láttad a mellékelt betegtájékoztatón, hogy menses esetén nem szabad bevenni? Elolvastad egyáltalán?


Bioszból gondolom nem voltál 5-ös...


Tudod egyáltalán, mi az a menstruáció? A megtermékenyítetlen petesejt vérzés kírésetében távozik a méh belső nyálkahártyájának felületi rétegével együtt.


Tehát petesejt hiányában nem tudsz teherbe esni amikor menstruáció alatt szeretkezel.


Viszont elég egészségtelen. Menstruáció alatt is lehet szexelni, de ajánlott az óvszer használata, tudod ilyenkor (menses alatt) a méhszáj nyitva van... Ha a fiú nem mossa rendesen magát...? :-/

2011. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nemtudtam h nem lehet bevenni menses alatt:S elemntem a nögyogyásztra az az emebr meg aztmondta h vegyem be felirta minden:S pedig modntam neki h megvan.
2011. okt. 16. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a neve a tablettának, amit bevettél?
2011. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy miért nem védekeztetek, ha tudtad hogy utána esemény utániért fogsz futkosni?
2011. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudtam h eseményutánit fogok venni!!!Azt se tudtam h belém fog élvezni! utána vettem észre azt modnta erre h ugyse lessz gyerek d eén a biztosnág kedvéért vettem.Az orvosság neve escapelle 1 szemes
2011. okt. 16. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként azt tudtad, hogy menses alatt nem tanácsos közösülni, mert érzékenyebb a nyálkahártya, a méhszáj kicsit nyitott, és így aztán olyan gyulladást be lehet szerezni, hogy akár a méhed is rámehet.
2011. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátodat meg rúgd ki, mert marhára nincs tekintettel rád.
2011. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Akkor már csak az a kérdésem miért vagy együtt egy ilyen önző felelőtlen gyerekkel?
2011. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OMG!
2011. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!