Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor nem érdemes elmenni,...

Ilyenkor nem érdemes elmenni, ugye?

Figyelt kérdés
Holnapra lenne időpontom az urológiára, de pont nem vettem észre, hogy a menstruációm várható napjára esik. Nem tudom megjön-e addig, de így már nem érdemes elmennem, igaz?
2011. ápr. 13. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne érdemes? Nem értem, volt egy kérdező aki a nőgyógyászhoz nem akart elmenni, pedig vérzik 4 hete, te pedig urulógushoz. Meg kell mondani, hogy menstruálsz, de attól még meg tud vizsgálni, ki tud kérdezni...
2011. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony menj el!
2011. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne mennél?

Teszel fel egy tampont ha esetleg megjön.

Nem egy lyukból jön a két dolog. :)

2011. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D Igen, azt tudom, de toltak le már többször is emiatt.

Háziorvos is, mikor azt hittem elmúlt már, magabiztosan elmentem a vérvételre, aztán jött a szöveg hogy minek adok le így vizeletet :/

De köszönöm a válaszokat, akkor azért bemegyek! :)

2011. ápr. 14. 07:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakran járok vérvételre, vizelet vizsgálatra no meg urológiára. Az urológiára ugye időpontot kell kérni. Néha olyan lehetetlenül késői időpontot kapok, hogy annak örülök, hogy egyáltalán ellátnak még idén. Tehát nem foglalkozok a menstruációval. Vér és vizelet vizsgálatkor pedig szoktam szólni. Így a doki figyelembe veszi, ezt a tényezőt. Soha nem szúrt még le érte.
2011. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!