Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobban fáj? Jobban fáj ha...

Jobban fáj? Jobban fáj ha lyukas fogat húznak ki? Ilyenkor nő vagy férfi fogorvoshoz érdemes elmenni? Mert régen 1 nő fogorvos azt mondta hogy inkább menjek el 1 férfihez.

Figyelt kérdés

Mostmár eldöntöttem hogy kihúzatom de azért kicsit parázok.

Régen húztak már ki fogamat , az nemigen fájt,csak fura volt mikor ugy ropogott :DD Ez fájdalmasabb lehet?


2011. márc. 27. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha nincsen begyulladva a fogad, akkor hat az érzéstelenítő és akkor nem fog fájni. Az szerintem lényegtelen, milyen nemű az orvos...
2011. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincsen begyulladva ( báris nemtudok rola ) fájni nemszokott, csakhát lyukas, és akkor inkább kivetetem...

köszi a választ

2011. márc. 27. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Megmenteni nem lehet?
2011. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemhiszem,2éve csunyán elbaszták azota mondtak h ki kell venni,aztan azt mondtak ha nemfaj akkor majd kiderul h mit lehet vele tenni,hat nekem nemfajt es azota nem is bantottak,most eldonottem h inkabb kivetetem...
2011. márc. 27. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fogorvosom nő,és elég vékonyka,de olyan erő van benne :D Szerintem mindegyh nő vagy férfi. szerintem a nők kedvesebbek de ez egyéni vélemény és ez engem nyugtat,mert végül is a húzás nem fáj csak inkább a lelki oldala rossz hogy nagyon ráparázol.Nekem kivéstek egy fogamat mert annyira el volt szuvasodva h nem lehetett egyben kiszedni meg összevissza tört ,de semmit nem lehet érezni pedig az enyém az nagyon lyukas volt !
2011. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát most 1 kicsit megnyugtattál :DDD

hát nemtudom,ö is nö és állitolag nagyon kedves,a testvérem is nagyon dicséri..

amugy szerintem is se fog fájni,vagyis nagyon remélem :DD multkor sem fájt,inkább nálam is a para van jelen :DD

2011. márc. 31. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!