Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgycsövi felfázás ellen mi...

Húgycsövi felfázás ellen mi legjobb módszer?

Figyelt kérdés
mert csak antibiotikumokat kaptam, de nem jók!
2008. febr. 11. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyiknek jónak kell lennie, az antibiotikum a legjobb rá, ha baci okozta, lehet nem csináltak neked tenyésztést, és azért nem múlik el, préseld ki a dokidból mert így célzottan lehet kezelni a bajt.Addig is igyál nagyon sokat,de kerüld a kávét, erős teát.Cickafarktea vagy kamillatea nagyon jó, tudom fáj a pisilés, de deigyál sokat,és kamilla vagy cickafarkteában ülőfürdőzhetsz is, nagyon jó, de hosszútávon kell az antibiotikum.Jobbulást!
2008. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet a manduládnak van hozzá köze.Nekem is előfordult fél év alatt 3-szor,majd kiderült az tehet róla.Utoljára nem akart használni a gyógyszer.A második adag azért segített.Én a forróvízes sós fürdőre esküszöm,az szokott segíteni,bár gyakran csak átmenetileg.
2008. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha húgyúti fertőzésed van, igyál sok-sok folyadékot! Legjobb az ásványvíz, gyümölcs tea, kamilla tea, amit ízesíthetsz citrommal (citrusfélékben sok a c vitamin, ami nagyon jó a húgyúti fertőzésekre). Fontos hogy a citrusfélét csak akkor tedd a teába, ha az már csak langyos, mert a c vitamin vízben oldódik!!

Egyél sok narancsot, mandarint.

2008. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!