Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Különböző mellek? (többi lent)

Különböző mellek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lányok, van olyan köztetek, akinek nagyobb vagy más formájú az egyik melle mint a másik?

és ha igen, akkor műttetnétek egyformára?

párotokat zavarja?


2011. ápr. 16. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem iszonyatosan zavar! Ha egyel kisebb melltartót hordanék akkor a jobboldalinak pont jó lenne, de abból a bal oldali kifolyna, most nagyobbat hordok, ami a baloldalinak pont jó de a jobboldalinak ha behajolok kilátszik:S Úgy utálom!! Műttetni nem fogom, de valamit kitalálhatnának már rá!...


20N

2011. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hello a volt barátnőmnek is ilyen problémája volt, de ha nem mondja észre sem veszem, neki egyáltalán nem volt feltűnő, de sok lánynak van ilyen problémája, senki sem tökéletes.
2011. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is másformájúak, de ezen még nem gondolkodtam, hogy műttetni, vagy valami. Egyáltalán nem zavar. Ilyen és kész. 24L
2011. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a régi fókusz műsorvezetőnőjét biztos nem zavarta
2011. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nagyobb a bal.
2011. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van kis különbség, de egyáltalán nem feltűnő, csak én érzem a melltartómon, hogy az egyik oldalon nem simul annyira. De tényleg nem feltűnő.
2011. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb mellem nagyobb, és hasonló helyzetben vagyok a melltartókkal kapcsolatban, mint az első hozzászólónak. Szerencsére leltem olyan fehérneműt, amiben nem látszik a dolog, és mindkét mellemnek megfelel. :) A páromat nem zavarja, csak engem, ha lesz rá lehetőségem, megfontolom a műtétet. (Bár én tartok a mellbimbó érzéketlenség mellékhatástól, meg a szoptatást is is szeretném megoldani, ha egyszer gyermekem lesz, szóval ezen még jó sokat fogok gondolkodni. :) )

20L

2011. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24 vagyok. Kb 22 éves koromig kicsit felemás volt a cicim. Alakra főleg. 2 éve egész helyrepofozta magát :)
2011. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként az is lehet h még növésben van és azért más az alakjuk. Mert nekem nőtt is, igaz sajnos nem sokat :D
2011. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!