Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretitek a betétet?

Szeretitek a betétet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom,10 éve tampont használok
2011. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én azt használok, de utálom :S Kikéne próbálni a tampoont de attól meg tartok. xd
2011. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nehezen szántam rá magam a tampon kipróbálására,mert én is tartottam tőle eleinte,de amióta használom,azóta eszem ágában sincs még csak ránézni sem a betétre.Tamponnal szabadon mozoghatok,nem ázok át,nincsenek kellemetlen szagok, sokkal higiénikusabb és kényelmesebb.
2011. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én igen. Kb 5x próbáltam a tampont, fel is tudom helyezni, de kösz, inkább nem. A menzeszem első 5-6 napjában (8 napos tablettával is) nagyon erős a vérzésem, kb 1 óránként a wc-n vagyok. Lökésszerűen jön, nem lenne jó, ha ez pangana bennem. Jöjjön csak ki, ott van jó helyen, nem bennem.

Én az always ultra super plust használom már 16 éve, nekem nagyon bejön.

2011. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, az utolsó által leírtak mellett lehet, hgoy én sem szeretném. De nem pangás miatt, hanem a sok csere nem lenne kellemes. Szerencsére nekem jóval gyengébb a mensim, és ilyen picike tamponokkal elvagyok, a betétet nagyon utáltam, míg azt használtam. Aludni is alig tudtam vele, mindig féltem, hogy elfolyik, reggelre meg sokszor átáztam az első napon. Szóval kinek mi jön be jobban egyénileg.
2011. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hoppá, bocs, tamponra értettem az előzőeket, hogy azt nem szeretném az előttem szóló helyében, de alapból a betétet nem csípem:)
2011. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amikor erősebb a vérzésem, akkor nagyon utálom, mert kifolyik, meg átázik meg érzem,, ahogy kijön stb.bár én még tamponnal is átázom.amikor már nem olyan erős,akkor egész jó.de én igazából nem rajongok érte.jó , hogy a betétet is föltlálták, de a tampon jobb.
2011. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Tudom használni a tampont és néha szoktam is, de nem szeretem. Csak betéttel érzem magam igazán biztonságban, a tamponnál mindig rettegek, hogy átázok. Egyszerűen zavar az a tudat, hogy menstruálok még sincs a bugyimban semmi.xD Szóval én maradok a betétnél! :) 19/L
2011. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!