Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naponta hány egészségügyi...

Naponta hány egészségügyi betétet tanácsos elhasználni? (Hány óránként kell cserélni? )

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Napi betétre gondolsz, ugye? Ha igen, akkor igény szerint kell cserélni. Egy nap olyan 3-4-et.
2011. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyén függő, van akinek többre van szüksége van akinek kevesebbre. Átlagban én is 3-4 órát mondanék.
2011. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Az a vérzés erősségétől függ. Az első napokban nyilván többször kell cserélni. Én az első napokban kb 4et szoktam elhasználni+éjjelre 1 éjszakait.
2011. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
nekem ma 1 óra körül jött meg (délután) és már a 3.-nál tartok. (ez az első menstruációm) szerintem az, hogy mikor cserélsz, az a vérzés erősségétől függ. nekem például elég erős most, és kb 1 perc múlva csupa vér vagyok. ezt te tudod eldönteni.
2011. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

szia!


Én az első 2-3 napban félóránként, óránként cserélem. Utána van még 5 nap, akkor elég kb 2 óránként.


A tisztasági betétet tényleg igény szerint kell használni.

2011. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van akinek elég csak reggel és este cseréni. Attól függ, mennyi folyásod van. Van aki nem is használ betétet folyásra.
2011. nov. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most láttam, hogy egészségügyi betétről van szó. Azt a vérzés erősségétől függően kell cseréni.
2011. nov. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én általában 3 óránként szoktam cserélni de ez tőled függ te érzed hogy ki akarod -e cserélni vagy nem ! :)
2012. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!