Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik lehetnek ezek a pöttyök a...

Mik lehetnek ezek a pöttyök a fenekemen, mi okozhatja őket? (kép) Olyanok válaszát várnám, aki élőben látott már hasonlót. Bőrgyógyász csak annyit mondott, alkati dolog, de majd kinövöm. De hát 21 éves vagyok. Olyan csúnya.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Annyit kell még tudni, hogy nagyon száraz a bőröm, nem hordok tangát sose, csak normál/francia pamut alsókat. A combom oldalára is kezdenek elterjedni. Hiába kenem testápolóval, neogranormonnal, canestennel, semmi se használ.


2011. ápr. 17. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem csúnya!
2011. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem attól van, hogy beizzad.

Vagy allergiás vagy a mosószerre/öblítőre. Én is allergiás vagyok valamelyikre, ugyan ilyenek jöttek ki rajtam, csak a hasamon.

Esetleg próbáld meg még bekenni hintőporral, mielőtt indulsz valahova (ezt az izzadás miatt írom)

Vagy még megpróbálhatod rázókeverékkel kezelni.

Több ötletem nincs:S


22N

2011. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A nadrág hozzáért a bőrödhöz, esetleg kicsit izzadt vagy és ez egy pici allergiás reakció. Jelentősége nincs. Nyáron járj szellős ruhákban, napoztasd!
2011. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehetséges, hogy az izzadás, gondoltam is erre, mert alapvetően izzadékony vagyok sajnos. Van erre az a Solutio Antisudorica nevű folyadék, de nem tudom, szabadna-e itt is alkalmazni:S Allergiateszten is gondolkodtam már, hogy csináltatnom kellene...
2011. ápr. 17. 18:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vesztesz semmit, ha megcsináltatod:) Mi is hónapokig gondolkodtunk, miért pöttyös a hasam, mire a teszt segítségével megtudtuk:P
2011. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tetris ***** válasza:
85%
Az én fenekem is ilyen. Meg még dagadt is, és van rajta egy heg is. Meg löttyedt is. Narancsbőrös is. Szívesen elcserélném a tiedre.
2011. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, tetris, de ettől egyikünk feneke se lesz kevésbé pöttyös:)
2011. ápr. 17. 19:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 19 éves vagyok de kb 15 éves korom óta kop ilyen a fenekem!!!Fúhde nagyon utálom olyan csúnya.Én neogranormonozni,alkoholozni,és hintőporozni szoktam.Esetleg kipróbálhatod:)Picit segít,halványítja,és kevesebb is van belőlük,már 1 fokkal jobb a helyzet de teljesen lehetetlen elmulasztani és még így is pocsék.Úgy 1 éve nekem átterjedt a combom belső felére...Hurrá.

Jah és én tangát hordok.

2011. ápr. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 timido válasza:
Nekem is ilyen a fenekem,fuj utálom... Szerintem nekem is az nadrágtól van, amikor izzadok, mert nyáron jobban kijön.. Nem tudok vele mit kezdeni. csak elviselni. Ugyhogy nem vagy egyedül ilyen problémával. :)
2011. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, most attól javult kicsit, hogy némi önbarnítót tartalmazó testápolóval bekentem. Nem tudom, hogy így a színhatás nyomja el a pöttyöket, mert nem annyira tűnik sötétebbnek a popsim, vagy inkább csak jó ez a testápoló, tényleg jól hidratál... esetleg ezt próbáljátok ki ti is:)
2011. ápr. 25. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!