Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexi vagy csúnya az anyajegy?

Szexi vagy csúnya az anyajegy?

Figyelt kérdés
A mellkasomon, melleim közt és a hasamon van pár anyajegy. Nem túl nagyok, de azért látszódnak. Szerintetek az tud szexis lenni? Ti hogy álltok hozzá (főként fiúk)?
2011. jan. 5. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

szexi?? xD

Hát nem szexi, de nem taszító.


21/F

2011. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek is van kb ott ahol neked.

Hát szeretem tehát nem foglalkozok vele de tekintve, hogy ingyen leszedik az SZTK-ban így érdemes megcsináltatni, mert szebb úgy. Az a lényeg, hogy szőrszál ne legyen benne.

2011. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egy kis hozzáfűznivalóm lenne a leszedetéshez:

A csúnya heg az szebb lesz utána? (Ha olyan a bőröd ami hegesedésre hajlamos tényleg ronda lesz a helye, láttam már párat.)


Én tele vagyok anyajegyekkel, de nem zavar egy csöppet se.

2011. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már egyszer felkerestem dokikat, sztk-ban is, és azt javasolták hogy ne szedessem le, mert a heg csúnya lesz, főleg hogy a mellkason ugye vékony a bőr.
2011. jan. 5. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne szedesd le!!! Nekem volt a hasamon 2 apró kidudorodó anyajegy amit leszedtek. 5x akkora hegek lettek a helyükön. Ha fürdőruhában vagyok mindig megkérdezik, hogy mi az a hasamon, míg az anyajegyeket senki észre sem vette, hiszen a legtöbb emberen vannak anyajegyek. Amúgy meg egy férfi önmagadért szeressen, ne azért mert sexi vagy nem sexi anyajegyek vannak rajtad.
2011. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet menni szakemberhez is és az profin lézerrel leszedi és meg sem látszik.
2011. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit félek is a leszedéstől, úgyhogy megmaradok így azthiszem :)
2011. jan. 6. 13:06
 8/9 anonim válasza:

Szerintem jobban jársz ha leszedeted. Mert ha heges is lesz oké nem olyan szép de ha fürödni jársz ezek el mérgedhetnek, bármikor megsérül, feltőzést kapsz de a legrosszabb csak most jön a nap sugaraktól még elis rákosodhat akármikor és a bőrgyógyász nem biztos hogy mindent megnézi ha sok van. Nekem is így van sok van és szinte mindenhol de már muszály levetetnem mert, piszkálja a ruha és vérzet is. A lézer se rossz de az visszanőhet a sebészi úton viszont SOHA. Lehet hogy fájdalmas de csak amíg érzéstelenítőt adnak. Ha úgy érzed nagyon fáj mert ez érzékeny terület akkor alkalmanként 1-2 darabot vetes le. Nálunk 3-at vesznek le alkamanként. És nem ezek a bőrből kiemelkedők a veszélyesek hanem ami nem emelkedik ki. Nem beszélve arról hogy lehet később férjhez mész és azt kéri vetesd le most gyorsabban gyogyul és jobban a bőröd mint 10 évvel később. Nekem sokkal több van hidd el...

REmélem tudtam segíteni így utólag

2012. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hehe:DD Nekem több mint 100 van, és pàrom is tiszta pöttyös dalmata:))


23L

2012. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!