Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnantól kell számolni, hogy...

Honnantól kell számolni, hogy mikor kell megjönnie a következőnek?

Figyelt kérdés

Én úgy szoktam, hogy amikor vége a menstruációmnak, onnantól számolom a napokat.Valaki már az elejétől számolja. Most akkor honnantól kell? :S Sulinkban sose tartottak ilyen felvilágosítós órákat :(

kb 28-32 napot előre számolok bejelölöm egy naptárban hogy valamikor akkor kell megjönnie.

ha rögtön a vérzés első napjától számolom akkor nekem nem normálus a ciklusom mert 33 napon bőven túl van


2011. ápr. 17. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
az első naptól kell számolni! onnantól kezdve átlagosan 28 nap. van, akinek kevesebb, van, akinek több.
2011. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33 nap az még nem a világ vége. Vannak ilyen lassú ciklusúak, mint én is pl. Anyámtól örököltem, még a terhessége is úgy zajlott velem, hogy túlhordott. Ha azért elég szabályos, akkor csak örülj neki, mert nem minden 4., hanem minden 5. heted töltöd így:D Nekem is jó volt az úgy, csak most fog-gátlót szedek, és emiatt minden 4. hetem szexmegvonás, ami tök rossz, nagyon gyakran van, úgy érzem:(
2011. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A menszesz legelső napjától kell számolni, tehát neked 33 napos vagy annál kicsit több a ciklusod.
2011. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de az normális? vagy nem? :S

egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. ápr. 18. 16:27
 5/7 anonim válasza:
az normális nekem is 33 naponta jön meg
2011. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó de nekem most is 38. napra jött meg múltkor 34 azelőtt 37 ... félek hogy van valami probléma
2011. ápr. 19. 14:43
 7/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2011. ápr. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!