Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik? Mikor ideális...

Miért késik? Mikor ideális megjönnie gyógyszer elhagyás után?

Figyelt kérdés
Két évig szedtem fogamzásgátlót!Idén júliusban abba hagytam a szedését!Azóta nem jött meg...de előtte a gyógyszerrel rendszeresen!A gyógyszer szedése előtt is voltam így volt amikor fél évig nem jött meg!!Sajnos túlsúlyos vok gondolok én arra is hogy amiatt is késhet!De nem tudom!Sokat stresszelek!Idén voltam vizelet és vérvizsgálaton ott csak gyulladást mutatott ki a vizelet...ha valami bajom (komolyabb) lenne akkor azt kimutatná a vizsgálat nem??Olyan válaszokat lécci ne írjatok hogy csak nőgyógyi tudja mert ne mez az oldal lényege valami tanács ...tudom végső esetben hozzá fordulok de most nincs pénzem magán rendelésre menni Sztk-ba meg ki tudja melyik doki rendel éppen...és hogy az normális e?!:S
2011. szept. 12. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha előtte sem volt vérzésed, akkor nem értem mit vársz. A tabletta csak egy mesterséges ciklust csinál, nem a tiédet javítja meg...

Már akkor alaposabb kivizsgálás kellett volna, nemcsak tabletta, mert az nem oldja mg.

2011. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel most hagytad el a fogamzásgátlót ez úgymond "normális" lenne, mert szörnyen beleavatkoznak ezek a bogyók a hormonháztartásodba, de mivel előtt is előfordulat ilyenek már inkább kéne idővel utánajárni ezeknek.

A stressztől is csúszhat a menstruáció, de hormonális oka is lehet, nem csak nőgyógyászati!

2011. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!