Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így már nem kell félnem?

Így már nem kell félnem?

Figyelt kérdés

Légyszíves mindenki kíméljen meg a buknó válaszoktól, és attól hogy "jaj mennyi ilyen kérdé volt már itt", mert azért van ez az oldal,hogy feltehessem a kérdést,amit szeretnék, és lassan már nem merek írni a bunkó emberek miatt.köszönöm,és tisztelet a kívétel :)


A kérdésem:


Ha 3 ujjam felfér a hüvelyembe..lehetséges hogy elég tág vagyok már a szexhez?

Az az igazság, hogy nagyon nagyon szeretném már, és nagyon félek tőle,méghozzá azért mert régebben volt ezzel kapcsolatban elég komoly nőgyógyászati problémám,és rossz emlékeim,hogy túl szűk vagyok.. és ez az egy ok ami meggátol abban hogy lefeküdjek azzal akit nagyon szeretek..

tudom hogy a nedvesség meg az ellazulás számít.. de talán így nincs baj..?


2011. ápr. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem ez nem így működik ,hogy berakjuk és kalap kabát.Nyilván rengeteg srác van akinek kisebb,nagyobb a fallosza.Neked miért nagyobb kell?Persze nem akarok beleszólni.Én azt mondom ,hogy próbálkozzatok és a párodnak mond meg ,hogy nagyon óvatosan lassan csinálja mert lehet ,hogy nem fog beférni.

Én pl "3 női ujj" méreten nem férnék el.Persze más lehet még keresztben is:)

2011. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)


Nem,nekem nem kell nagyobb,én pont attól félek hogy nem fog menni mert túl szűk vagyok :(

és tudom hogy ez változó,de neked kb. hány "női ujj" méret elég?

2011. ápr. 17. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Figy, nekem is ilyesmi volt. Csak nekem úgy, hogy hiába tudtam 3 ujjal csinálni, mégse fért be akkor és ott az igazi szerszám... de ennek semmi szervi oka nincs, csakis lelki. Az kell, hogy rettenetesen akard, jobban, sokkal jobban, mint amennyire para:) Szóval igen, a 3 ujjad már jelzi, hogy nem szervileg vagy alkalmatlan, ha mégsem férne be, hanem csak fejben:)
2011. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,pontosan ez érdekelt..

akkor mostmár csak fejben kell félnem..igen,ez elég necces lesz,mert iszonyuan szeretném,de nagyon szégyenlős vagyok.

:(

2011. ápr. 17. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
De petting, esetleg orális szex, vagy hogy ő megujjazott, az volt már? Mert akkor nincs okod szégyellősködni. Ha pedig ezek a lépcsők kimaradtak, akkor nem is csoda, ha szégyellős vagy:) Kölcsönösen megismerni egymás testét, kinek mi okoz örömet, az sokat nyugtat az ilyen parákon. Mert máshogy is lehet gyönyört szerezni. Mi egy évig más módokat használtunk. Azért közben néha rápróbáltunk, de hát ha nem, hát nem. Nagyon szenvedtem ettől, mert nem értettem, mi az agybajom, ami ezt nem engedi, hiszen tudtam, hogy szeretem, és akarom is. Aztán egy alkalommal kicsit határozottabban próbálta meg, nem durván, csak kellően határozottan nyomta, és pikk-pakk benn is volt:) Nem is véreztem, nem is fájt kicsit se, csak fura volt, hogy kitölti a teret ott:):):) Utána nem is értettem, hogy mi volt a gond korábban:D Azért a következő pár alkalom is kicsit necces volt, sőt, a mai napig, ha nem vagyok annyira ráhangolva, akkor kicsit "kevésbé automatikus" a becsusszanás, de hidd el, totál megoldódott a dolog:) És tök jó:D De látod a példámon, hogy nem volt egy ízi menet, sem kevés idő. Viszont megérte:D
2011. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!