Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » EZ mi lehet, ugye nem kell...

EZ mi lehet, ugye nem kell félnem?

Figyelt kérdés

Kamasz lány vagyok.

A mellbímbómon(-ba?) ilyen sárgás "darab" vagy mi van, mintha valami bele lenne száradva, és mintha a mellbimbóm része lenne. KI lehet szedni, de mintha bele lenne ragadva a mellbimbómba, alatta meg ilyenf ehér izé van, és nem tudom hogy mi ez, de hogy még ilyet nem láttam...

Fáj picit, mikor szedem ki, és olyan szabálytalan lesz tőle a mellbimbóm, ugyanakkor biztos, hogy az nem oda való. Ez mi lehet? A hormonoktól valami váladék??


2011. júl. 19. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
kosz
2011. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a hormonoktól lehet, de egy nőgyógyászhoz menjél el ha ez már sokszor előfordult!
2011. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvosnak mutatod meg!
2011. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindenképpen menj el háziorvosodhoz is meg nögyógyászhoz is mert ha hüvelygombád van akkor ijen tünete is lehet( ne ijedj meg egyszerű ferözés ha leültél valaki után a wc-re) kapsz rá kenöcsöt és elmulik ha ez a bajod ..de majd a doki biztos megmondja a tutit:D
2011. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!