Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az ideális súly egy 14...

Mennyi az ideális súly egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 163 cm magas, 54 kiló, mellkörfogatom 84 cm, csípőkörfogatom 68 cm, combkörfogatom pedig 51 cm. Szerintetek ez ideális, vagy többet kellene sportolnom?
2011. ápr. 18. 16:48
 1/6 anonim válasza:
Nagyon ideális a testsúlyod gratulálok:) Szerintem így vagy tökéletes.
2011. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ideális a súlyod a magasságodhoz. A sport meg önmagában is jó dolog.
2011. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én is 14 vagyok,55-56kg és 170cm :D szóval szerintem jó :)mármint a tied
2011. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes!
2011. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem jó. Én is 14 vagyok, 155cm és 40 kiló.
2011. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szögezzük le, hogy mi nem tudjuk pontosan megmondani hogy ekkora mérethez, korhoz megfelelő-e a te súlyod. te ez a testsúly-kalkulátor mindenkinek beválik. itt van, ha beírod a nemet, kort, testsúlyt, ad jó tippeket és természetesen leírja hogy ideális-e a testsúlyod.


[link]


itt egy alapanyagcsere-kalkulátor, csupán jó tanácsnak mondom, ez is sokat segít és leírja, hány kg-nak kéne lennie átlagosan a magad korabeli lányoknak. azt is leírja hogy szükségleteid fedezéséhez hány kalóriára lesz szükséged a mai nap folyamán.


[link]


az előző alapanyagcsere kalkulátorhoz, szintén jó tanácsként és nem a kérdés miatt, itt egy kalóriaszámláló, ahol kiszámolhatod a reggelit, ebédet, vacsorát, uzsit, összeadhatod, és összehasonlíthatod az alapanyagcsere-kalkulátornál kidobott összeggel, hogy meghaladta-e azt.

de figyelem! ennél a kalóriaszámláló kalkulátornál az ebéd, reggeli, vacsora alapanyagait kell bedobni, nem magát a kaját, pl. sült csirke rizzsel.


[link]


remélem eleget tudtam segíteni, és később nem merülnek fel olyan problémáid, hogy "ideális testsúly-e ez nekem?"

minden jót!

2013. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!