Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez ideális súly egy 15 éves...

Ez ideális súly egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 167 cm magas, 55 kg. Csípőkörfogatom 70 cm combkörfogatom pedig 56 cm. Ez így szerintetek ideális? Válaszokat előre is köszi :D
2011. okt. 24. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen :)
2011. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajjé, de még mennyire! ;)
2011. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes!
2011. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztosan!Ezért nem kell megijedni!Ide belinkelem ezt itt kitudod számítani: [link]


Remélem tudtam segíteni!

Rebeka

2012. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen! Képzeld már el a 21 éves húgomat 163 cm-rel és 43 kg-val :DDD Bár ó ilyen alkat.
2012. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, tökéletes.
2012. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Aida92 válasza:
sztem pont jó.
2013. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szögezzük le, hogy mi nem tudjuk pontosan megmondani hogy ekkora mérethez, korhoz megfelelő-e a te súlyod. te ez a testsúly-kalkulátor mindenkinek beválik. itt van, ha beírod a nemet, kort, testsúlyt, ad jó tippeket és természetesen leírja hogy ideális-e a testsúlyod.


[link]


itt egy alapanyagcsere-kalkulátor, csupán jó tanácsnak mondom, ez is sokat segít és leírja, hány kg-nak kéne lennie átlagosan egy 167 cm-es, 15 éves lánynak. azt is leírja hogy szükségleteid fedezéséhez hány kalóriára lesz szükséged a mai nap folyamán.


[link]


az előző alapanyagcsere kalkulátorhoz, szintén jó tanácsként és nem a kérdés miatt, itt egy kalóriaszámláló, ahol kiszámolhatod a reggelit, ebédet, vacsorát, uzsit, összeadhatod, és összehasonlíthatod az alapanyagcsere-kalkulátornál kidobott összeggel, hogy meghaladta-e azt.

de figyelem! ennél a kalóriaszámláló kalkulátornál az ebéd, reggeli, vacsora alapanyagait kell bedobni, nem magát a kaját, pl. sült csirke rizzsel.


[link]


remélem eleget tudtam segíteni, és később nem merülnek fel olyan problémáid, hogy "ideális testsúly-e ez nekem?"

minden jót!

2013. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!