Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idén jött meg először, ugyhogy...

Idén jött meg először, ugyhogy nem vagyok tul járatos ebben a helyzetben. Hogy lehet menzesz közben fürdeni? Úgy értem uszni, meg vizicsuzdázni, strandolni.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Tamponnal.
2011. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és utánna rögtön kell cserélni, vagy benn lehet 5-6 órát?
2011. ápr. 18. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Addig bent lehet, míg meg nem telik, de max 6-8 órát.
2011. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minél rövidebb ideig legyen fent a tampon. Fürdesz és leszeded, utána nem mész még egyszer fürödni. Egyszer a nőgyógyász kérdezte használok-e tampont, mondtam hogy már kb. 10 éve nem, erre mondta "okos kislány". Tehát a lényeg csak akkor használj ha nagyon muszáj, az orvosok sem értenek vele nagyon egyet.
2011. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Várj!!!!! Ha szűz vagy ne használj tampont! És nem egészséges olyankor fürdőbe menni mert bármilyen fertőzést könnyen elkapsz.
2011. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok és azért használok tampont mer sokkal kényelmesebb mint a betét és azt olvastam h van iylenkor egy természetes nyilás a szűzhártyán igy a hártyát nem sérti. Nem kéne?
2011. ápr. 18. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha fel tudod helyezni, akkor nyugodtan használd, nem lesz tőle semmi bajod.
2011. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerencsére én az első havim óta fel tudom helyezni, ugy hogy nem is érzem, h bent van. akkor mehetek ugy fürödni?
2011. ápr. 18. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Mehetsz nyugodtan, de szerintem is, cseréld ott is, ha tudod 1-2 óra után. 1. megtelik vízzel egy idő után 2 higéniai okok miatt is.:) Strandon pont, hogy mindig ajánlott tampon, ha meg van, ha nem, és pont a fertőzések elkerülése miatt.
2011. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy tamponnal maximum egy órát lehetsz vízben, utána rögtön cserélni kell, mert így is kaphatsz fertőzést.
2011. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!